تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 09:00

کد مطلب: 236067 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آزادیخواه در تشریح جزئیات نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس مطرح کرد

تاکید اعضای فراکسیون بر اجرای قانون اقدام متقابل دولت ایران

مازندمجلس: عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اعضای فراکسیون در نشست امروز خود بر این نکته تاکید داشتند که با توجه به خروج آمریکا از برجام و غیرقابل اعتماد بودن اروپایی‌ها باید قانون اقدام متقابل دولت ایران درباره این توافق اجرایی شود.

مازندمجلس:حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در جلسه امروز موضوع خروج آمریکا از برجام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همه اعضای فراکسیون متفق‌القول بر این موضوع تاکید داشتند که قانون اقدام متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در خصوص برجام باید اجرا شود.

وی افزود: اعضای فراکسیون بر این اعتقاد بودند که با توجه به تاکیدات رئیس‌جمهور بر نقش محوری آمریکا و کدخدا دانستن این کشور و همچنین اعتقاد آقای رئیس‌جمهور بر نقش کمرنگ اروپایی‌ها در برجام باتوجه به خروج آمریکا از این توافق اعتمادی به اروپایی‌ها نیست و ادامه کار با آنها وقت تلف کردن است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: همچنین بنا بود در نشست امروز موضوع FATF نیز مورد بحث و بررسی قرار گیرد که به دلیل محدودیت در زمان اعضای فراکسیون تنها به موضوع برجام پرداختند.


منبع : فارس

برچسب ها : #فراکسیون #اعضای #مجلس #موضوع #امروز #برجام #آمریکا #ولایی #نمایندگان #اعتقاد #ایران #بررسی #اروپایی‌ها #همچنین #رئیس‌جمهور #شورای #قانون #تاکید #اقدام #متقابل #آزادیخواه #اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تاکید اعضای فراکسیون بر اجرای قانون اقدام متقابل دولت ایران


X https://sport45.site/