وضعیت طرح اکران ماه رمضان مشخص شد/ ثبت قرارداد «دارکوب»

تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 - ساعت : 02:20

کد مطلب: 236079 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی شورای صنفی نمایش:

وضعیت طرح اکران ماه رمضان مشخص شد/ ثبت قرارداد «دارکوب»

مازندمجلس: سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه امروز شورا وضعیت طرح اکران ماه مبارک رمضان مشخص شد، اما هنوز تصمیمی درباره پخش بازی‌های جام جهانی در سینما‌های کشور نگرفته‌ایم.

مازندمجلس: گفت: در جلسه امروز دوشنبه 24 اردیبهشت‌ماه، قرارداد فیلم سینمایی «دارکوب» بعد از «خجالت‌نکش» در گروه استقلال ثبت شد و همچنین رای‌گیری درباره مسئولیت اعضای شورای به هفته آینده موکول شد.

وی درباره طرح اکران ماه مبارک رمضان اعلام کرد: طرح اکران ماه مبارک رمضان از پنج شنبه 27 اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود. شورای صنفی نمایش امروز مصوب کرد که قیمت بلیت در این طرح، از صبح تا ساعت 17 نیم بها و از ساعت 17 تا سحر به صورت تمام بها خواهد بود.

به گفته فرجی؛ در این طرح هر دوهفته اکران فیلم، یک هفته محسوب می‌شود و این به آن معنا است که فیلم‌ها می‌توانند زمان بیشتری سرگروه سینمایی خود را حفظ کنند. تمامی فیلم‌هایی که در این طرح شرکت می‌کنند از شورای صنفی نمایش حواله اکران دریافت کرده‌اند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره نمایش بازی‌های جام جهانی در سینما‌های کشور بیان کرد: در این هفته هیچ تصمیمی درباره نمایش بازی‌های جام جهانی در سینماهای کشور گرفته نشده است و تصمیم‌گیری درباره این موضوع هفته آینده صورت می‌پذیرد.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #نمایش #درباره #شورای #اکران #سخنگوی #سینمایی #امروز #رمضان #بازی‌های #جهانی #مبارک #اردیبهشت‌ماه #قرارداد #دارکوب #آینده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وضعیت طرح اکران ماه رمضان مشخص شد/ ثبت قرارداد «دارکوب»


X https://sport45.site/