بهای برق مراکز خدمات فنی سینمای ایران فرهنگی شد

تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - ساعت : 02:43

کد مطلب: 236109 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهای برق مراکز خدمات فنی سینمای ایران فرهنگی شد

مازندمجلس: با درخواست و پیگیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و موافقت وزیر نیرو از این پس بهای برق لابراتوارها ، استودیو ها و مراکز خدمات فنی سینمای ایران با تعرفه برق مراکز فرهنگی محاسبه و دریافت خواهد شد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی ،سمعی و بصری ، پیرو مکاتبات سید عباس صالحی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزارت نیرو در خصوص شمول ماده 37 قانون الحاق موادی به قانون بخشی از مقررات مالی دولت به لابراتوارها ،استودیو ها و مراکز خدمات پشتیبانی فنی سینمای ایران و موافقت رضا اردکانیان وزیر نیرو از این پس بهای برق لابراتوارها ، استودیو ها و مراکز خدمات فنی سینمای ایران در صورت ارائه مجوز معتبر صادره توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تطابق فعالیت محل با مجوز مذکور ،با تعرفعه برق مراکز فرهنگی محاسبه ودریافت می شود.

بنا بر این گزارش محمد مهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی ، با ابلاغ موافقت مذکور، از مدیر عامل خانه سینما و معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی خواست مکانیزم های صدور مجوز های مربوطه به گونه ای طراحی و اجرا شود که همه واحد های مشمول بتوانند از این امکان بهره مند شوند.

شایان ذکر است در ماه گذشته نیز سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای وظایف حمایتی خود از سینمای ایران، موفق به لغو دریافت عوارض بلیت سینماها از سوی شهرداری ها شده است .

منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #سینمایی #مراکز #سینمای #ایران #اسلامی #وزارت #ارشاد #فرهنگ #خدمات #موافقت #مذکور #استودیو #لابراتوارها #گزارش #فرهنگی #قانون

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بهای برق مراکز خدمات فنی سینمای ایران فرهنگی شد


X https://sport45.site/