افزایش ساعت کاری متروی تهران همزمان با آغاز نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

تاریخ انتشار : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 - ساعت : 01:55

کد مطلب: 236116 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش ساعت کاری متروی تهران همزمان با آغاز نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

مازندمجلس: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش ساعت مسافرگیری ‏خطوط یک و سه متروی تهران همزمان با آغاز نمایشگاه قرآن خبر داد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش ساعات کار مترو تهران همزمان با برپایی نمایشگاه قرآن گفت: همزمان با برپایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به منظور تسهیل در رفت و آمد بازدیدکنندگان، ساعت مسافرگیری ‏خطوط یک و سه متروی تهران از روز یکشنبه 30 اردیبهشت‌ماه 97 افزایش می‌یابد‎.

‎نوبخت با اشاره به برپایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مصلی تهران گفت: قرار گرفتن دو ایستگاه مصلی امام خمینی(ره) در ‏خط یک و ایستگاه شهیدبهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی تهران سبب شده تا زمان ‏سرویس‌دهی در این دو خط در ایام برپایی نمایشگاه تا ساعت ۲۴ افزایش یابد‎.

‎مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه ساعات کار متروی تهران در شرایط عادی تا ساعت ۲۲:۳۰ ‏است، تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام شده مقرر شد تا یک ساعت و نیم به خدمات‌دهی این وسیله حمل و نقل عمومی(مترو) ‏در ایام برپایی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اضافه شود تا بازدیدکنندگان بتوانند با خاطری آسوده از این وسیله ‏ایمن سریع و پاک برای دسترسی به نمایشگاه استفاده کنند‎.

وی افزود: حرکت قطارها در خطوط یک و سه متروی تهران از ساعت ۲۲:۳۰ تا ساعت ۲۴، افزایش یافته و بازدیدکنندگان می‌توانند تا ساعت ۲۴ از آخرین قطارهایی که از دو ایستگاه شهید بهشتی و مصلی عبور می‌کنند، استفاده کنند.‏

لازم به ذکر است؛بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 30 اردیبهشت مصادف با 4 رمضان تا 14 خردادماه مصادف با 19 ‏رمضان از ساعت 17 تا 23 در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برپاست.

باشگاه خبرنگاران جوان
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #تهران #نمایشگاه #متروی #افزایش #برپایی #بین‌المللی #همزمان #بازدیدکنندگان #ایستگاه #استفاده #امام #وسیله #مصادف #ساعات #نوبخت #بهره‌برداری #خمینی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش ساعت کاری متروی تهران همزمان با آغاز نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم


X https://sport45.site/