پخش «لحظه گرگ و میش» از پاییز/آغاز فاز دو سریال همایون اسعدیان

تاریخ انتشار : سه شنبه 01 خرداد 1397 - ساعت : 00:31

کد مطلب: 236131 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه اعلام کرد

پخش «لحظه گرگ و میش» از پاییز/آغاز فاز دو سریال همایون اسعدیان

مازندمجلس: سریال «لحظه گرگ و میش» ـ ساخته همایون اسعدیان ـ که این روزها در حال تولید است، پخش خود را از پاییز آغاز خواهد کرد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ؛ مهدی روشن‌روان، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه فاز یک این مجموعه که مربوط به دهه ۶۰ بوده به اتمام رسیده است، درباره وضعیت فعلی ساخت این مجموعه یادآور شد: این مجموعه پیش از این در شهریور ماه با مشکل تغییر تهیه‌کننده روبه‌رو شد و وقفه‌ای به آن خورد اما پس از آن فاز یک که مربوط به دهه ۶۰ بود کامل تصویربرداری و به اتمام رسید. اکنون نیز این مجموعه در حال پیش تولید فاز دوم است که مربوط به دهه ۸۰ است و به زودی کلید خواهد خورد.

او در ادامه یادآور شد که تاکنون ۱۲۰۰ دقیقه از این مجموعه ضبط شده و قرار است در ۵۰ قسمت به روی آنتن برود.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه در پایان درباره پخش مجموعه «لحظه گرگ و میش» که چه زمانی خواهد بود؟ گفت: این مجموعه امسال در ایام زمستان پخش خواهد شد.

مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» روایت فراز و فرود زندگی خانواده‌های اصیل در طول سه دهه با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است؛ روایتی از دهه ۶۰ آغاز گشته حوادث مختلفی از قبیل جنگ تحولات اجتماعی و اقتصادی ... را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد.

فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری، مدیا ذاکری، پاشا رستمی، رها خدایاری، مهرنوش مسعودیان، اروین گالستیان، آیدا نامجو و مهدی ملاک از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #مجموعه #سریال #پخش #مربوط #زندگی #حسینی #سجادی #پایان #درباره #گزارش #ایسنا #اتمام #یادآور

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پخش «لحظه گرگ و میش» از پاییز/آغاز فاز دو سریال همایون اسعدیان


X https://sport45.site/