اصرار پوران درخشنده برای ساختِ فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" به‌رغم مخالفت وزارت ارشاد

تاریخ انتشار : سه شنبه 01 خرداد 1397 - ساعت : 00:41

کد مطلب: 236135 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اصرار پوران درخشنده برای ساختِ فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" به‌رغم مخالفت وزارت ارشاد

مازندمجلس: پوران درخشنده قصد دارد فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" را درباره مشکلات پسران در دوران کودکی بسازد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، پوران درخشنده گفت: بعد از ساخت فیلم سینمایی "هیس دخترها فریاد نمی‌زنند" و مشکلاتی که در این فیلم درباره دختران مطرح شد، داستان‌های مختلفی درباره وضعیت پسران در دوران کودکی به‌ دستم رسید.

وی ادامه داد: خانواده‌های مختلفی بعد از تماشای فیلم "هیس دخترها فریاد نمی‌زنند" با من تماس گرفتند و بیان داشتند که بسیاری از پسران نیز چنین مشکلاتی دارند و اتفاقاتی برای آنها در کودکی می‌افند که در بزرگسالیِ آنها بسیار تأثیر دارد.

این فیلمساز با اشاره به اینکه برای نگارش فیلمنامه این فیلم پروسه تحقیقاتی مفصلی را انجام داده است، گفت: فیلمنامه اولیه‌ای که برای وزارت ارشاد ارسال کردم، رد شد اما اصرار دارم که این فیلم را بسازم زیرا برای نگارش آن زحمت زیادی کشیده‌ام و بار سنیگینی است که از طرف پسران بر دوش من گذاشته شده و نمی‌توانم آن را رها کنم. لذا باید حتماً آن را بسازم.

درخشنده ادامه داد: قبل از فیلم "هیس دخترها فریاد نمی‌زنند" می‌خواستم فیلم مرتبط با پسرها را بسازم اما شرایط فراهم نشد. موضوع فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" بسیار مهم است که باید درباره آن گفتگو کرد و نیاز به فرهنگ‌سازی دارد. این فیلم درباره کودکی پسران و مشکلاتی‌ست که برای آنها بوجود می‌آید ولی آنها با والدین خود درباره این مشکلات صحبت نمی‌کنند و در تنهایی اشک می‌ریزند.

وی درباره زمان ساخت این فیلم گفت: به محض آنکه پروانه ساخت فیلم صادر شود؛ مرحله انتخاب بازیگران و ساخت فیلم آغاز می‌شود. من تلاش دارم فیلم را به جشنواره فیلم فجر برسانم.

به گفته ایلنا ؛ درخشنده درباره سایر فعالیت‌های خود نیز گفت: در حال راه‌اندازی آموزشگاه سینمایی به نام "خور مهر" هستم که در رشته‌های مختلفی همچون فیلمبرداری، بازیگری، گریم و سایر رشته‌ها؛ دوره‌های مختلفی برگزار می‌کند.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #درباره #پسران #درخشنده #مختلفی #فریاد #کودکی #بسازم #دخترها #نمی‌زنند #پسرها #نمی‌کنند #بسیار #نگارش #فیلمنامه #پوران #ادامه #اصرار #ارشاد #وزارت #سینمایی #مشکلاتی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اصرار پوران درخشنده برای ساختِ فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" به‌رغم مخالفت وزارت ارشاد


X https://sport45.site/