۳۵۰ پروژه صنعتی در مازندران نیمه کاره است

تاریخ انتشار : جمعه 04 خرداد 1397 - ساعت : 17:45

کد مطلب: 236165 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران

۳۵۰ پروژه صنعتی در مازندران نیمه کاره است

مازندمجلس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به نیمه‌کاره بودن ۳۵۰ طرح صنعتی در استان، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آن را بیش از چهار هزار میلیارد ریال بیان کرد.

مازندمجلس: محمد محمد پور ظهر پنجشنبه در کارگروه اشتغال استان با بیان اینکه هشت هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در ۳۵۰ پروژه‌ راکد و نیمه کاره بدون استفاده مانده است، به اشتغال فراگیر در استان اشاره کرد و اظهار داشت: بحث رسته در اشتغال فراگیر باید حذف شود و انتخاب رسته باید در اختیار استان باشد.

وی بابیان اینکه چهار هزار میلیارد ریال برای تکمیل ۳۵۰ طرح نیمه‌کاره و راکد نیاز است گفت: بیش از پنج هزار شغل با تکمیل این طرح‌ها ایجاد می‌شود و یکی از دلایل اصلی که اشتغال فراگیر جهش چندانی ندارد بحث رسته است و باید این مسئله در اشتغال فراگیر حذف شود.

محمد اسلامیان رئیس شورای هماهنگی بانک‌های مازندران نیز در این جلسه، عدم ارائه مدارک و مستندات از سوی متقاضیان اشتغال، عدم ارائه صورت‌های مالی و نداشتن اظهارنامه مالیاتی را از مشکلات در ارائه تسهیلات اشتغال بیان کرد.

وی گفت: تمام طرح‌های اشتغال ارائه‌شده مربوط به سرمایه‌گذاری بوده است و حداقل یک ماه برای بررسی زمان نیاز است درحالی‌که باید طرح‌های سرمایه در گردش در اولویت قرار گیرد.


برچسب ها : #صنعت #پروژه #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ۳۵۰ پروژه صنعتی در مازندران نیمه کاره است


X https://sport45.site/