دامادی: وزارت جهاد کشاورزی باید برای مازندران تصمیم بگیرد

تاریخ انتشار : جمعه 04 خرداد 1397 - ساعت : 17:58

کد مطلب: 236166 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دامادی: وزارت جهاد کشاورزی باید برای مازندران تصمیم بگیرد

مازندمجلس: نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال‌ها به ما می‌گویند شما استان کشاورز هستید و ما قبول داریم اما اقدامات خوبی در این حوزه برداشته نشد و کشاورزی که اکنون انجام می‌شود برای دهه ۲۰ هم نیست، گفت: هنوز در اصلاح الگوی کشت دچار مشکل هستیم و به وزیر جهاد کشاورزی اعلام کردیم برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید و به کشاورزان ارائه کنید.

مازندمجلس: دامادی درباره مسائل روز مازندران با اشاره به اینکه روح وحدت در مسئولان مشاهده می‌شود هر چند انتقاداتی داریم اما مجموعه دستگاه‌ها تلاش می‌کنند، بیان کرد: اگر اتفاقی قرار است در حوزه عمرانی بیفتد باید اتحاد و همگرایی وجود داشته باشد و هر دستگاهی نباید ساز خود را بزند.
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال‌ها به ما می‌گویند شما استان کشاورز هستید و ما قبول داریم اما اقدامات خوبی در این حوزه برداشته نشد و کشاورزی که اکنون انجام می‌شود برای دهه ۲۰ هم نیست، گفت: هنوز در اصلاح الگوی کشت دچار مشکل هستیم و به وزیر جهاد کشاورزی اعلام کردیم برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید و به کشاورزان ارائه کنید.
وی ادامه داد: ظرفیت سد شهید رجایی در پایین‌ترین حد قرار گرفت و اگر نمی‌شود آب تامین کرد در صندوق حمایت بحث بیمه با جدیت باشد چرا که کشاورز امسال را از دست داد سال‌های دیگر را هم برای کشاورزی از دست می‌دهد.
دامادی افزود: به رئیس جمهور گفتیم آب سد شهید رجایی را به سمنان برای ویلانشینان ببرید که چه شود؟ آیا باید تمام امکانات باید به منطقه خود برده شود.
وی ادامه داد: صنعت را که از ما گرفته شد و کشاورزی هم دچار مشکلات فراوانی است و وزارت جهاد کشاورزی باید برای کشاورزی مازندران تصمیمات جدی بگیرد.
دامادی در حوزه راهداری مازندران اشاره کرد و گفت: جاده‌های مازندران در شأن مردم استان نیست چرا که اعتباراتی که برای مازندران اختصاص می‌یابد باید کشوری باشد.
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جاده ساری ـ تاکام یکی از جاده‌های مرگبار است و جاده مبادی ورودی استان است و اصلا جاده مازندرانی‌ها نیست.
این مسؤول درباره حوزه درمان نیز با بیان اینکه انتقادات در این حوزه داریم اما اقدامات خوبی هم صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: باید بیمارستان فوق‌تخصصی هزار تختخوابی داشته باشیم و حق مردم استان مازندران است و در گذشته صحبت‌های فراوانی شده اما محقق نشده است.
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: صنعت گردشگری مازندران ضعیف است و برنامه‌ای در این زمینه مشاهده نکردیم در حالی که با فعال کردن حوزه گردشگری می‌توانیم زمینه ایجاد اشتغال را فراهم کنیم.


برچسب ها : #دامادی #مازندران #نماز جمعه #کشاورزی #گردشگری #صنعت #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دامادی: وزارت جهاد کشاورزی باید برای مازندران تصمیم بگیرد


X https://sport45.site/