ناصر ملک مطیعی با آرزوی فعالیت در سینمای بعد از انقلاب از میان ما رفت

تاریخ انتشار : یکشنبه 06 خرداد 1397 - ساعت : 01:46

کد مطلب: 236186 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کانون کارگردان سینما مطرح کرد؛

ناصر ملک مطیعی با آرزوی فعالیت در سینمای بعد از انقلاب از میان ما رفت

مازندمجلس: شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران با انتشار بیانه‌ای درگذشت ناصر ملک مطیعی را تسلیت گفت.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، در پیام تسلیت شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران آمده است:

سینمای ایران بار دیگر یکی از هنرمندان محبوب و با ارزش خود را از دست داد. دیشب ناصر ملک مطیعی ستاره سال‌های سال سینمای ایران پس از سال‌ها دوری از پرده سینما، اما در اوج احترام و محبوبیتی که شایسته‌اش بود، در سن هشتاد و هشت سالگی با دنیای زندگان و دنیای سینما وداع کرد. او در سال‌های دور عاشقانه در این سینما بازی کرد و فیلم ساخت و درحالیکه در سال‌های پس از انقلاب با آرزوی فعالیت در این حرفه تنها با حسرت به نظاره سینمای ایران نشسته بود، دوستدارانش در آرزوی دیدن دوباره‌اش بر پرده سینما و یا صفحه تلویزیون ماندند.

به گزارش ایلنا ، کانون کارگردانان سینمای ایران فقدان این بازیگر و کارگردان سینما را که همواره تصویرکننده مروت و مردانگی در سینمای ایران بود به خانواده محترمش، همه بازیگران سینما، کارگردانان سینمای ایران و همه دلسوختگان این سینما تسلیت می‌گوید. آرزو می‌کنیم که پس از این، قدر هنرمندان این مرز و بوم را در زمانی که در کنار ما هستند بیشتر بدانیم تا این گونه دچار حسرت از دست دادنشان نشویم.

منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #سینمای #سینما #ایران #کانون #سال‌های #آرزوی #کارگردانان #هنرمندان #دنیای #انقلاب #کارگردان #مطیعی #فعالیت #گزارش #تسلیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ناصر ملک مطیعی با آرزوی فعالیت در سینمای بعد از انقلاب از میان ما رفت


X https://sport45.site/