احمدی لاشکی: سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه تبدیل نشود، افراد دل به کار نمی‌دهند

تاریخ انتشار : یکشنبه 06 خرداد 1397 - ساعت : 15:46

کد مطلب: 236196 چاپ به اشتراگ گذاشتن

احمدی لاشکی: سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه تبدیل نشود، افراد دل به کار نمی‌دهند

مازندمجلس: عضو هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی مجلس درخصوص اینکه ۵ اداره کل معاونت گردشگری کشور با سرپرست اداره می‌شود، گفت: تا زمانی که این سازمان به وزارتخانه تبدیل نشود افراد دل به کار نمی‌دهند

مازندمجلس:  قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با انتقاد از اینکه 5 اداره کل معاونت گردشگری کشور با سرپرست اداره می‌شود، گفت: وضعیت گردشگری کشور باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شود و تبدیل این سازمان به وزارتخانه یکی از الزامات برای سروسامان دادن این وضعیت است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی افزود: رسیدگی به امور گردشگری به حال خود رها شده است چرا که وزارتخانه مرتبط با آن وجود ندارد سازمان میراث فرهنگی به حیاط خلوت دولت‌ها تبدیل شده است و ثبات مدیریتی در آن دیده نمی‌شود.

وی بیان کرد: تا زمانی که این سازمان به وزارتخانه تبدیل نشود افراد دل به کار نمی‌دهند چراکه سازمان میراث فرهنگی مستقل نیست بنابراین با این شیوه ممکن است تا چند ماه آینده نیز برای چندین اداره کل موجود در معاونت گردشگری مدیری انتخاب نشود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید تذکرات لازم به مسئولان داده شود تا در انتخاب مدیران مسئول اداره‌های موجود در سازمان گردشگری تسریع کنند تا بتوانند کارا باشند و وظایف خود را به درستی انجام دهند؛ ایجاد وزارت گردشگری باعث توسعه و رونق این صنعت در کشور می‌شود.

عضو هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجلس با اشاره به افسارگسیختگی‌های موجود و تاثیرات نامطلوب آن بر صنعت گردشگری، خاطرنشان کرد: در صورتی که اداره‌های این سازمان مدیر و متولی نداشته باشند باید از چه کسی گزارش کار گرفت و از آنجایی که این سازمان تاکنون به وزارتخانه تبدیل نشده است نمی‌توان از وزیر مربوطه نیز سوال کرد و توضیح خواست.


برچسب ها : #احمدی لاشکی #مازندران #گردشگری #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : احمدی لاشکی: سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه تبدیل نشود، افراد دل به کار نمی‌دهند


X https://sport45.site/