پوشش مراسم احیاء در شبکه های مختلف سیما

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 - ساعت : 01:38

کد مطلب: 236257 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پوشش مراسم احیاء در شبکه های مختلف سیما

مازندمجلس: شورای معارف سیما، پخش مراسم لیالی قدر در شبکه های مختلف سیما را اعلام کرد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، همزمان با ایام شهادت حضرت علی (ع)، شبکه های مختلف سیما مراسم لیالی قدر را از اماکن مختلف مذهبی کشور همچون حرم های مطهر امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، حضرت عبدالعظیم (ع) و مرقد و مصلای امام خمینی (ره) و همچنین دانشگاه های امام صادق (ع) و تهران و نیز حسینیه همدانی ها را پوشش خواهند داد.

بر اساس این گزارش، شبکه یک سیما مراسم ویژه حرم مطهر امام رضا (ع) در شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین رئیسی، دکتر رفیعی و آیت الله علم الهدی را به روی آنتن می برد.

شبکه دو نیز مراسم ویژه حرم مطهر حضرت معصومه (س) در شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین سعیدی، رئیسی و میرباقری را پخش خواهد کرد.

شبکه سوم سیما مراسم احیای لیالی قدر را از حسینیه همدانی ها با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین انصاریان به روی آنتن می برد.

شبکه چهار پخش مراسم های احیای دانشگاه امام صادق (ع)، مصلای حضرت امام خمینی(ره) و دانشگاه تهران را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین علی اکبری، پناهیان و قرائتی را در دستور کار دارد.

شبکه پنج سیما مراسم احیای لیالی قدر حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین دکتر رفیعی، سید احمد خاتمی و حسینی بوشهری به روی آنتن خواهد برد.

شبکه آموزش سیما مراسم احیای مصلای حضرت امام خمینی (ره)، دانشگاه امام صادق (ع) و حرم مطهر امامزاده صالح (ع) با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین پناهیان، قرائتی و رئیسی را پخش می کند.

همچنین شبکه قرآن و معارف سیما در شب های نوزدهم و بیست و یکم ماه مبارک رمضان مراسم احیای مرقد مطهر امام خمینی (ره) را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین هاشمیان و ناطق نوری و در شب بیست و سوم مراسم مصلای حضرت امام خمینی (ره) را با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین پناهیان پوشش خواهد داد.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #امام #مراسم #سخنرانی #والمسلمین #اسلام #احیای #خمینی #دانشگاه #مصلای #نوزدهم #مبارک #رمضان #پناهیان #پخش #رئیسی #مختلف #لیالی #قرائتی #الاسلام #رفیعی #شبهای #معصومه #گزارش #عبدالعظیم #همچنین #حسینیه #تهران #همدانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پوشش مراسم احیاء در شبکه های مختلف سیما


X https://sport45.site/