انتقاد شدید رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس از نامه هنرمندان به روحانی

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 - ساعت : 02:40

کد مطلب: 236258 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقاد شدید رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس از نامه هنرمندان به روحانی

مازندمجلس: رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: بعضی ها نامه می‌نویسند به رییس جمهور که بهروز وثوقی را بیاورید. آیا اینها از روی خانواده شهدا خجالت نمی‌کشند؟

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، نشست خبری سردار بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با جمعی از اصحاب رسانه امروز در محل ساختمان راهیان نور برگزار شد.

بهمن کارگر با بیان اینکه متاسفانه این روزها مطالبی منتشر میشود که آدم متحیر میماند، افزود: عده ای افراد معلوم الحال و فاسد را الگوی سینمای ایران معرفی می‌کنند.

وی گفت: باید ببینیم ما برای چه انقلاب کردیم و چه کسانی بودند که اداره کننده کاباره ها بودند؟ خدا میداند اگر در کشور انقلاب نمی‌شد دیگر خبری از دین در کشور نبود.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بیان داشت: حالا بعضی ها نامه می‌نویسند به رییس جمهور که بهروز وثوقی را بیاورید. آیا اینها از روی خانواده شهدا خجالت نمی‌کشند؟ این عنصر فاسد یعنی بهروز وثوقی عنصر طاغوت بود. بروید ببینید فردین چه صحبت هایی در مورد او بیان می‌کند.

وی ادامه داد: اصلا چه کسی مانع آمدن او به کشور بوده و اصلا چه کسی باعث رفتن او شد؟ وثوقی پرونده قضایی و شاکی خصوصی دارد و علیه شهدا آثاری ارائه کرده است.

کارگر بیان داشت: این همه بازیگر که بعد از انقلاب کارشان را ادامه دادند و کسی جلوی آنها را نگرفت. سوال اینجاست که الان مشکل سینمای ایران نبود بهروز وثوقی است؟

وی ادامه داد: گاها بعضی از مسئولین نادان هم با آنها همراهی می‌کنند. باید برای سینمای ایران عزاداری کرد اگر الگو و آقایش امثال اینها هستند.

کارگر گفت: ما به دنبال حکومت اسلامی هستیم نه هنر فاسد. عده ای از بازیگران مراسم افطار رییس جمهور را به دلایل اقتصادی رد می‌کنند و در آخر می گویند خواستار آمدن وثوقی هستیم.

انها که اغلب هم بازیگرهای دست چندم هستند می‌گویند آزادی بیان نیست، اگر نبود شما جرات می‌کردید به رییس جمهور چنین نامه ای بنویسید؟ من به آنها می‌گویم اگر می‌خواهید بدانید آزادی بیان یعنی چه به موزه عبرت بروید و ببینید وقتی شما سکوت می‌کردید و سرتان به دربار گرم بود چه بر سر جوانان این مردم می آوردند.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه این افراد بعضا هم به صدا و سیما انتقاد می‌کنند اظهار داشت: آیا روزنامه هایی که صحبت های این چنینی را تیتر می‌کنند، همین قدر پیگیر مسائل مستضعفین و خانواده شهدا هم هستند؟

کارگر بیان داشت: بعضی از مسئولین هم نمی‌دانم به خاطر رای یا چه از این ها دفاع می‌کنند. اگر مردند از سینمای ایران و این همه جوان هنرمند شریف که کم هم نیستند دفاع کنند. هنرمندان مشکلاتی چون بیمه هم دارند.

وی اضافه کرد: وقتی جوانان ما به خاک و خون کشیده می‌شدند همین به اصطلاح الگو ها رفته بودند خارج از کشور دنبال عیش و نوش خودشان بود. حالا آمده اند مدعی چه شده اند؟

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس افزود: در مورد هنر و سینما انتظار می‌رود هنرمندان متعهد به پا خیزند. در مورد آقای ملک مطیعی هم ایشان توبه کردند و به راحتی در نظام زندگی کردند، حالا دلیل نمی‌شود که او را روی سر
خودمان هم بگذاریم.

کارگر بیان داشت: مگر همین ها خانم گوگوش را نیاوردند ایران؟ چه کرد؟ دوباره برگشت و به فسادش ادامه داد. آن وقت یکی از مسئولین هم می‌گوید آقای ملک مطیعی آمد از انقلاب تعریف کرد ای کاش می گذاشتیم پخش شود! مگر ما اینقدر بدبخت شدیم نیازمند این تعریف ها باشیم؟

وی گفت: بعضی ها هم نقش اپوزیسیون گرفتند و دائم از نظام سوال می‌کنند! آیا غیر از این است که شما خودتان هم از نظامید و اگر قصوری هست از بی عرضگی خودتان است؟

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه روی صحبت من با جناح خاصی نیست، افزود: اغلب هم مسئولان جا خالی می‌دهند و همه چیز را می‌گذارند روی دوش رهبری.

وی گفت: وقتی اوضاع در موضوعی دچار اشکال می‌شود همه می‌گویند ببین نظام چه کرده؟ اما وقتی در جایی موفق می‌شویم همه خودشان را مطرح می‌کنند.

به گزارش آفتاب نیوز ، کارگر بیان داشت: درود بر امام و درود بر مقام معظم رهبری که ایی کشتی پر تلاطم را حفظ کردند بر خلاف کسانی که آدم نمی‌فهمد دقیقا چه می‌گویند.

وی افزود: آحاد مردم ایران همه پشتیبان نظام و تحت رهبری آیت الله خامنه ای هستند اما از مسئولین هم انتظار می‌رود همینطور باشند. همانطور که وقتی امام سخنی می‌فرمودند افرادی مثل شهید بهشتی، هاشمی رفسنجانی و ... بودند که سخنان ایشان را برای مردم تبیین می‌کردند.

کارگر ادامه داد: امسال به کوری چشم دشمن چهل سالگی انقلاب را با سرافرازی جشن می‌گیریم. ما افتخار داریم سوریه و عراق را نجات دادیم و حزب الله از انقلاب ما الگو گرفته است. فلسطین هم با همین الگو آزاد خواهد شد.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #کارگر #انقلاب #بنیاد #ایران #وثوقی #ادامه #مسئولین #افزود #سینمای #می‌گویند #بهروز #جمهور #اینکه #هنرمندان #رهبری #انتظار #خودشان #امام #جوانان #می‌رود #خودتان #تعریف #مطیعی #می‌کردید #ببینید #اینها #کسانی #افراد #گزارش #خانواده #بروید #هستیم #دنبال #انتقاد #آزادی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتقاد شدید رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس از نامه هنرمندان به روحانی


X https://sport45.site/