آغاز برنامه جام‌جهانی فردوسی‌پور از8 روز دیگر

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 - ساعت : 02:09

کد مطلب: 236261 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغاز برنامه جام‌جهانی فردوسی‌پور از8 روز دیگر

مازندمجلس: ویژه‌برنامه‌ جام جهانی شبکه سه سیما که توسط عادل فروسی‌پور و تیم برنامه‌ «نود» تدارک دیده شده است، از ۲۱ خرداد ماه هر شب به روی آنتن خواهد رفت.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، این برنامه شامل آیتم‌های مختلفی است که در بخشی به معرفی کشورهای حاضر در این رویداد بزرگ ورزشی می‌پردازد. تعدادی از هنرمندان دوبله از جمله منوچهر زنده‌دل، امیر جوشقانی و ... گویندگی این بخش را بر عهده‌ دارند.

برنامه جدید عادل فردوسی‌پور با موضوع جام جهانی، در دکوری جدید به روی آنتن خواهد رفت. دکور برنامه‌ «بیست هجده» در همان استودیو ۱۱ ساختمان تولید تعبیه شده است که دکور «نود» هم در آن قرار دارد.

این برنامه سه روز قبل از آغاز بازی‌های جام جهانی از ساعت ۲۲ و ۳۰ به روی آنتن خواهد رفت. همزمان با آغاز بازی‌ها نیز «بیست هجده» از ساعت ۱۹ به روی آنتن خواهد رفت.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما پیش از این به ایسنا توضیح داده بود، پس از ماه مبارک رمضان به دلیل آغاز مسابقات جام جهانی سریال جدیدی به روی آنتن نخواهد رفت.

مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ۲۴ خرداد برگزار خواهد شد که هر شب در قالب برنامه «بیست هجده» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور از شبکه سه سیما پخش و به آن پرداخته خواهد شد.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #برنامه #جهانی #فردوسی‌پور #مسابقات #سریال

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز برنامه جام‌جهانی فردوسی‌پور از8 روز دیگر


X https://sport45.site/