توضیحات فرجی درباره نمایش فوتبال در سینماها و اکران عید فطر

تاریخ انتشار : سه شنبه 15 خرداد 1397 - ساعت : 01:42

کد مطلب: 236281 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توضیحات فرجی درباره نمایش فوتبال در سینماها و اکران عید فطر

مازندمجلس: سخنگوی شورای صنفی نمایش آخرین وضعیت نمایش مسابقات جام جهانی درسینماها و همچنین اکران فیلم‌ها در عید فطر را اعلام کرد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال در سالن‌های سینما گفت: روز گذشته شورای عالی اکران در وزارت ارشاد برگزار شد و در این جلسه درباره نحوه نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال در سالن‌های سینما بحث و تبادل نظر شد.

وی ادامه داد: بر خلاف برخی اخبار منتشر شده در فضای مجازی این جلسه خروجی مشخصی نداشت و هنوز تصمیم‌گیری درباره تعداد مسابقاتی که قرار است در سینماها نمایش داده شود و همچنین قیمت بلیت صورت نگرفته است هر چند کلیت طرح مصوب شده بود.

فرجی همچنین درباره گمانه‌زنی که درباره اکران عید سعید فطر صورت می‌گیرد گفت: ما امسال آنچه که در سال‌های گذشته به عنوان اکران عید فطر مطرح بوده نداریم بلکه فیلم‌ها بر اساس قراردادی که ثبت کردند و همچنین محاسبه کف فروش به ترتیب اکران خواهند شد.

وی ادامه داد: برخی از فیلم‌ها همچنین در حال اکران هستند و وضعیت فروش خوبی نیز دارند طبعاً امکان دارد اکران آنها با حفظ کف فروش و محاسبه هفته‌های نمایش تا بعد از عید فطر نیز ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: هر فیلمی نتواند کف فروش خود را حفظ کند به صورت طبیعی جای خود را به فیلم بعدی خواهد داد.

به گزارش ایلنا، فیلم‌های خاله قورباغه در گروه آزادی، دارکوب در گروه استقلال، دشمن زن در گروه ماندانا، در وجه حامل در گروه جوان، لازانیا در گروه ایران، دلم می‌خواد در گروه زندگی، شماره 17 سهیلا در گروه کورش فیلم‌هایی هستند که قرارداد خود را برای اکران آینده سینما ثبت کردند و احتمال فراوان در عید فطر اکران می‌شوند.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #اکران #نمایش #درباره #ادامه #همچنین #سینما #فوتبال #گذشته #فیلم‌ها #محاسبه #مسابقات #گزارش #سینماها #شورای #ایلنا #جهانی #سالن‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توضیحات فرجی درباره نمایش فوتبال در سینماها و اکران عید فطر


X https://sport45.site/