24 ساعت را در طول یک روز برای حل مشکلات مردم کم می دیدم

تاریخ انتشار : یکشنبه 20 خرداد 1397 - ساعت : 17:03

کد مطلب: 236313 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام فرماندار سابق شهرستان نکاء

24 ساعت را در طول یک روز برای حل مشکلات مردم کم می دیدم

اختصاصی مازندمجلس: جعفر احمدی فرماندار سابق نکا پس از برکناری طی پیامی با مردم نکا سخن گفت. در بخشهایی از این پیام آمده است: به واقع شان مردم نجیب این دیار فراتر و بیشتر از اینهاست و انشاالله با ادامه رویه موجود و با ایجاد گشایش های بیشتر زمینه توسعه و پیشرفت روزافزون شهرستان فراهم گردد. ضمن تبریک به آقای توحیدی مقدم به عنوان فرماندار جدید شهرستان و آرزوی موفقیت ایشان در مسیر توسعه روز افزون شهرستان

اختصاصی مازندمجلس:متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام به پیشگاه ولی عصر(عج) ارواحنا فداه و درود به پیشگاه روح پر فتوح امام بزرگوار و رهبر عالیقدر انقلاب  و سلام بر شهدای معظم این سرزمین و موفقیت خدمتگزاران به نظام مقدس اسلامی بویژه ریاست محترم جمهور

و با سلام و ارادت محضر مردم فهیم، بردبار و متدین دیار نیکان، جا دارد اینک که از ماه مبارک رمضان سال1394تا رمضان 1397 توفیق خدمتگذاری در این شهرستان برایم میسر گردید، از یکایک آحاد مردم بزرگوار این شهرستان که چیزی جز بزرگی و متانت از آنان ندیده ام تشکر و قدردانی نموده ، همچنین از تمامی تلاش ها و خدمات صادقانه بزرگان، علما، مدیران و روءسای دستگاه های اجرایی و پرسنل خدوم و زحمتکش فرمانداری شهرستان نکا که با همکاری آنان توانستیم به جایگاه فرمانداری برتر کشوری دست یابیم نهایت تشکر را کرده و از اینکه یاری رسان اینجانب در خدمت رسانی به مردم این شهرستان بوده اند، سپاسگزارم.

به یاد دارم در خرداد 94 با زبان روزه در روز معارفه همرزمان شهیدم را شاهد و گواه خواندم در راه خدمت به اهالی شهرم

حال ای طوسی ها، بردبار، اکبری، شفیعی، مهاجر شما شاهد باشید که از هیچ تلاشی برای ارتقاء سطح اعتبارات و امکانات شهرم دریغ نکردم، شهرستانی که به گواه سخنران همان جلسه رتبه آخر تخصیص اعتبارات را داشته به لطف ارحام کریمه شما به بالاترین سطوح دریافت بودجه های استانی و  ملی رسانده شد.

شهرستانی که پروژه های عمرانی به گل نشسته بسیاری داشت و دچار عقب افتادگی عمرانی در طول دوره های گذشته شده بود با کمک و همکاری دلسوزان شهر به کارگاه پروژه های عمرانی بدل شده است.

هرچند که تمامی تلاشها در برابر آن همه عقب افتادگی ها کوچک می باشد و چیزی که به جد در طول 3 سال گذشته با آن مواجه می شدم آن بود که 24 ساعت را در طول یک روز برای حل مشکلات مردم کم می دیدم.

به واقع شان مردم نجیب این دیار فراتر و بیشتر از اینهاست و انشاالله با ادامه رویه موجود و با ایجاد گشایش های بیشتر زمینه توسعه و پیشرفت روزافزون شهرستان فراهم گردد. ضمن تبریک به آقای توحیدی مقدم به عنوان فرماندار جدید شهرستان و آرزوی موفقیت ایشان در مسیر توسعه روز افزون شهرستان

در آخر جا دارد که بگویم ما نوزادانِ گهواره ی سال 42 خمینی(ره) کبیر و تربیت یافتگان مکتب پیرِ خمین، مردان جنگ و جهادیم و از تلاطم انقلاب 57 گرفته تا غائله ترکمن صحرا، کردستان و 8 سال دفاع مقدس تا عرصه فعالیت های اجرایی آموختیم که جهاد و جنگ تنها راه بقای گفتمان مکتب امام است و یاد گرفته ایم که هرگز بر سر منافع مردم معامله نکنیم و عطای متاع دنیوی را به لقایش ببخشیم و در برابر تمام ناملایمات، تهمت ها ، تخریب ها و سنگ اندازی ها، فقط یک جمله را بر زبان آوریم: " ما رأيت الا جميلاً "

 

جعفر احمدی- فرزند نکا

خادم مردم نجیب دیار نیکان

رمضان 1397 هجری شمسی


برچسب ها : #احمدی #فرمانداری نکا #نکا

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 24 ساعت را در طول یک روز برای حل مشکلات مردم کم می دیدم


X https://sport45.site/