اقدام عجولانه معاون سیاسی استانداری مازندران جای تامل و تاسف دارد

تاریخ انتشار : یکشنبه 20 خرداد 1397 - ساعت : 17:14

کد مطلب: 236314 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسئول فضای مجازی حامیان مردمی دولت(حمد) عنوان کرد:

اقدام عجولانه معاون سیاسی استانداری مازندران جای تامل و تاسف دارد

اختصاصی مازندمجلس: خبرها حاکی از این است که پنجشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۵ بعد از ظهر از طرف معاون سیاسی استانداری مازندران با فرماندار شهرستان نکا تماس گرفته شده است که برای روز شنبه ۱۹ خرداد مراسم تودیع معارفه را برای برکناری خود تدارک ببیند.

اختصاصی مازندمجلس: خبرها حاکی از این است که پنجشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۵ بعد از ظهر  از طرف معاون سیاسی استانداری مازندران با فرماندار شهرستان نکا تماس گرفته شده است که برای روز شنبه ۱۹ خرداد مراسم تودیع معارفه را برای برکناری خود تدارک ببیند.

 سوال؟

۱_ با توجه به مصادف بودن ایام با شب های مبارک قدر چرا معاون سیاسی محترم با اینهمه عجله دستور برگزاری جلسه را صادر فرمودند؟؟؟؟

قطعا هدف ایشان این بوده که با توجه به تعطیلی اقداماتی در جلوگیری از این تودیع معارفه صورت نگیرد. این در حالیست که حامیان مردمی دولت  علیرغم ایام تعطیلی ،مراتب ناخرسندی خود را از  برکناری آقای احمدی فرماندار سختکوش و نمونه حامی  دولت در شهرستان نکا را به گوش وزارت کشور رساندند .

۲_ فارغ از اینکه دولت اعتدالی یا اصلاح طلب یا اصولگراست فرماندار باید در پیشبرد سیاست های دولت و پیشرفت و توسعه شهرستان محل خدمت عملکردی مثبت داشته باشد .

معاونت سیاسی محترم چه ایراد و اشکالی بر عملکرد فرماندار شهرستان نکا وارد میداند که با زد و بند سیاسی با مخالفین دولت این فرماندار را که بتنهایی در مقابل مخالفان دولت در این شهرستان از آرا دولت در شرایط خفقان نیروهای  پایداری نکا  صیانت نموده است تصمیم عاجل به برکناری ایشان گرفته است؟؟؟؟؟؟

۳_ در مراجعه به رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان نکا جویا شدیم که ایشان طبق عملکرد فرماندار سختکوش شهرستان نکا ،انتظار ترفیع ایشان را داشتند نه اینکه خبر عزل ایشان را شاهد باشند. لازم به ذکر است دکتر برزگرنژاد از پزشکان متخصص و مشهور پیوند کلیه کشور میباشد که بر حسب وظیفه و برای توسعه و پیشرفت کشور و شهرستان نکا ریاست ستاد انتخاباتی دکتر روحانی را در این شهرستان تقبل نموده بودند کاش معاون سیاسی محترم استانداری مازندران احترام ایشان را در قبال بسیج نمودن  حامیان دولت در ایام انتخابات در این شهرستان را حفظ می نمودند.و از ایشان در مورد عزل فرماندار نکا نظر خواهی می کردند.

سخن آخر

جناب معاون سیاسی محترم جویا شدیم در انتصاب جنابعالی مخالفت های زیادی با وزارت کشور صورت گرفته که جنابعالی بعنوان یک اصلاح طلب در این سمت منصوب نگردید و حامیان اصلاحات چقدر از انتصاب جنابعالی خوشحال بودند ولی عملکردتان در عزل یکی از بهترین فرمانداران دولت که محبوب حامیان واقعی  دولت و علی الخصوص اصلاح طلبان شهرستان نکا می باشد اصلاح طلبی شما بزرگوار را زیر سوال می برد. اگر در اثر فشار مخالفان دولت اعم از شاعری نماینده نکا و دیگر نهادهای اصولگرا به دلیل عدم تمکین به نطراتشان ترس از دست دادن پست خود را دارید با صراحت اعلام فرمائید که کنار رفتن از قدرت برای یک اصلاح طلب بهتر از محافظه کاری میباشد.

 

رضا سلیمانی مسئول فضای مجازی حامیان مردمی دولت(حمد)


برچسب ها : #نکا #دولت #حسین زادگان #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اقدام عجولانه معاون سیاسی استانداری مازندران جای تامل و تاسف دارد


X https://sport45.site/