مشغول رایزنی برای انتخاب بازیگران «رو در رو» هستم/ اکران «بی صدا»

تاریخ انتشار : یکشنبه 27 خرداد 1397 - ساعت : 01:55

کد مطلب: 236387 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حسین شهابی :

مشغول رایزنی برای انتخاب بازیگران «رو در رو» هستم/ اکران «بی صدا»

مازندمجلس: حسین شهابی با اشاره به اینکه برای فیلم سینمایی «رو در رو» درخواست پروانه ساخت داده است، اعلام کرد تا یک ماه دیگر فیلم «بی صدا» اکران می شود.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، حسین شهابی کارگردان سینما درباره تولید فیلم سینمایی «رو در رو» گفت: در حال حاضر در مرحله بازنویسی نهایی فیلمنامه هستم و فکر می کنم که به زودی برای ساخت این پروژه درخواست پروانه ساخت دهم.

وی ادامه داد: ساخت «رو در رو» می تواند با مشکلاتی همراه باشد زیرا کار بسیار پرهزینه ای است و نیازمند بازیگران زیادی هستیم و در حال حاضر مشغول رایزنی برای حضور برخی از بازیگران در این فیلم هستیم.

این کارگردان سینما تاکید کرد: البته هنوز مشخص نیست چه زمانی قرار است این پروژه جلوی دوربین برود.

وی توضیح داد: «رو در رو» به مساله و یا مقطع زمانی خاصی اشاره نمی کند و می توان داستان آن را درباره مشکلات اقتصادی روز که مردم جامعه با آن درگیر هستند، دانست.

شهابی در پایان درباره دیگر فیلمش که در انتظار اکران است نیز گفت: فیلم سینمایی «بی صدا» از ماه آینده در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می شود.

«بی صدا» چهارمین ساخته سینمایی حسین شهابی در مقام کارگردان سال ۹۵ تولید شده و در آن بازیگرانی چون پیام دهکردی و مرضیه وفامهر ایفای نقش کرده اند.

«بی صدا» داستان یک نویسنده مشهور مبتلا به بیماری سرطان است که برای تامین مخارج درمان خود به ناچار با روزنامه‌های زرد همکاری می‌کند.

مهر
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #شهابی #سینمایی #کارگردان #درباره #اکران #بازیگران #داستان #هستیم #زمانی #پروژه #سینما #مشغول #رایزنی #تولید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مشغول رایزنی برای انتخاب بازیگران «رو در رو» هستم/ اکران «بی صدا»


X https://sport45.site/