دغدغه‌ای برای تامین هزینه‌های پخش بازی‌های جام جهانی نداریم

تاریخ انتشار : دوشنبه 28 خرداد 1397 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 236412 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون سازمان برنامه و بودجه:

دغدغه‌ای برای تامین هزینه‌های پخش بازی‌های جام جهانی نداریم

مازندمجلس: تهران- ایرنا- معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برای پرداخت هزینه های مرتبط با قرارداد سازمان صدا و سیما برای پخش بازی های جام جهانی فوتبال هیچ دغدغه ای نداریم.

مازندمجلس: به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان برنامه و بودجه کشور «سعید نمکی» افزود: با تمهیدات اندیشیده شده، بازی تیم های ملی فوتبال ایران و اسپانیا در موعد مقرر از سیمای جمهوری اسلامی ایران بدون وقفه و طبق روال پخش خواهد شد؛ امیدواریم مردم کشورمان شاهد افتخارآفرینی و کسب پیروزی بزرگ فوتبالیست های پرتلاشمان باشند.
به گزارش ایرنا روز گذشته یکی از رسانه ها به نقل از «علی اصغرپورمحمدی» قائم مقام معاون سیما از احتمال پخش نشدن بازی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران با تیم ملی اسپانیا به دلیل مشکل در تامین هزینه پرداخت حق پخش خبرداده بود.
پورمحمدی در این رابطه، مطلب اعلام شده به نقل از وی در آن رسانه را نادرست اعلام و تاکید کرد که همه تمهیدات در رسانه ملی برای پخش مستقیم بازی های جام جهانی 2018 روسیه صورت گرفته و علاوه بر بازی های تیم ملی کشورمان، دیگر بازی ها نیز همان طور که تاکنون به لحظه و مستقیم از تلویزیون پخش شده است در ادامه هم پخش خواهد شد.
اقتصام**9132** 2023

اقتصاد

جام جهاني 2018

پخش فوتبال

سازمان برنامه و بودجه


منبع : ایرنا

برچسب ها : #پخش #رسانه #ایران #فوتبال #برنامه #بودجه #کشورمان #جام جهانی #اسلامی #مستقیم #اعلام #اسپانیا #جهانی #تامین #گزارش #ایرنا #معاون #تمهیدات #جمهوری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دغدغه‌ای برای تامین هزینه‌های پخش بازی‌های جام جهانی نداریم


X https://sport45.site/