نیازآذری: وزارت صنعت و جهاد کشاورزی مانع ورود بی‌رویه برنج به کشور شوند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 مهر 1397 - ساعت : 10:59

کد مطلب: 236586 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نیازآذری: وزارت صنعت و جهاد کشاورزی مانع ورود بی‌رویه برنج به کشور شوند

مازندمجلس: نماینده مردم بابل اظهار کرد: از وزارت جهاد و وزارت صنعت معدن تجارت انتظار حمایت داریم

مازندمجلس: حسین نیازآذری در حاشیه بازدید از نمایشگاه برنج که در مصلی بابل برگزار شد، اظهار کرد: توجه به جایگاه بخش کشاورزی در تولید بویژه در ایجاد امنیت غذایی کشور بر کسی پوشیده نیست امروزه در شرایط کنونی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی توجه به اقتصاد مقاومتی در راستای منویات مقام معظم رهبری است که باید آن را در بخش کشاورزی جستجو کرد.

وی افزود: بخش کشاورزی با ثبات‌ترین بخش اقتصادی در کشور است چون چندان نیاز به بخش خارجی نیست و می‌توانیم بسیاری از نیازمندی‌های خود را در اختیار کشاورزان و تولیدکنندگان قرار دهیم لذا برگزاری چنین نمایشگاهی می‌تواند به کشاورزان کمک کند که از لحاظ کمی و کیفی تولیدات را بالا ببریم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نقش تکنولوژی که از دستاوردهای نخبگان و دانشگاهیان ما حاصل شده است می‌تواند زمینه ساز حرکتی باشد برای تولید بیشتر تا نیازمندیهای کشور را تامین کنیم.

نیازآذری خاطرنشان کرد: از وزارت جهاد و وزارت صنعت معدن تجارت انتظار حمایت داریم که از واردات بی‌رویه و غیر ضرور بویژه در حوزه برنج جلوگیری کنند، دولت به این اتفاق رسیده و مجمع نمایندگان با جدیت این موضوع را پیگیری کرده است.

وی گفت: وزارت صنعت معدن اقدام به ایجاد یک مرکز نمایشگاهی در بخش کشاورزی در بابل با توجه به جایگاه این شهرستان در بخش کشاورزی کرده است که می‌تواند زمینه ساز یک حرکت جدید برای تولید محصولات جدید کشاورزی بخصوص محصولات استراتژیک در کشور، استان و شهرستان باشیم.


برچسب ها : #نیازآذری #کشاورزی #صنعت و معدن #برنج #مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نیازآذری: وزارت صنعت و جهاد کشاورزی مانع ورود بی‌رویه برنج به کشور شوند


X https://sport45.site/