امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی؛ سه شعار محوری حسین زادگان

تاریخ انتشار : جمعه 16 آذر 1397 - ساعت : 13:45

کد مطلب: 236686 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مراسم معارفه استاندار جدید مازندران برگزار شد

امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی؛ سه شعار محوری حسین زادگان

اختصاصی مازندمجلس: صبح دیروز مراسم معارفه احمد حسین زادگان به عنوان بیست و سومین استاندار مازندران با حضور نماینده ولی فقیه، نمایندگان مجلس استان و مسئولان اجرایی برگزار شد.

اختصاصی مازندمجلس: حسین­ زادگان در مراسم معارفه خویش به عنوان استاندار مازندران صحبت‌هایش را با درود به شهدای انقلاب دفاع مقدس و مدافعان حرم آغاز کرد با و آرزوی سلامتی برای رهبر انقلاب به حضار خیر مقدم گفت.
وی در ادامه از اعتماد وزیر کشور و حمایت آیت­ الله طبرسی نیز تشکر کرد. همچنین از حمایت نمایندگان مازندران با ۱۲ امضا تقدیر کرد.

سنت اسلامی چه بود؟

حسین‌زادگان گفت: دکتر جهرمی وزیر معین مازندران، اسلامی و دژپسند هم وزاری مازندرانی هستند.
استاندار جدید مازندران به حالت طنز بیان داشت: ما بعد از رفتن آقای اسلامی هر بار موضوعی را مطرح می­کردیم و آن شناخت اسلامی از عدم همگرایی در مازندران بود و این مسئله معروف شد به سنت اسلامی!
وی افزود: بهتر از آقای اسلامی بودن سخت است اما به دلیل ریل گذاری های انجام شده راحت است.

اختلاف نظر مسئولان ریشه فرهنگی دارد

بیست­و­سومین استاندار مازندران با طرح مسئله اختلاف نظر در استان بیان داشت: مسئله اختلاف نظر مسئولان ریشه فرهنگی دارد. وی ادامه داد: دغدغه همه نخبگان واگرایی است.
حسین­زادگان با اشاره به جایگاه نمایندگان مازندران در مجلس گفت: نمایندگان مازندران افراد موثر مجلس هستند. همچنین مازندرانی­های مقیم تهران نیز موثراند. باید همکاری با آنان اسمترار داشته باشد.

سه شعار محوری حاج مجید چیست؟

حسین­زادگان گفت: امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی را به عنوان سه شعار محوری انتخاب کردیم:
استاندار مازندران عنوان کرد: افزایش امید، کاهش و حذف بروکراسی اداری و بعضا فاسد در دستور کار است. مردم به توجه نیاز دارند. تکریم ارباب رجوع باید به نحو احسن انجام شود.
حسین‌زادگان ادامه داد: نارضایتی اجتماعی یک چالش جدی است. به هر میزان باید امید اجتماعی را افزایش دهیم. وی اظهار کرد: در حوزه تدبیر و تلاش اقتصادی مازندران زیر ساخت های مناسبی دارد. باید اقتصاد صادرات محور داشته باشیم. باید به دنبال حفظ ظرفیت‌های موجود و سپس ارتقا آن باشیم.

باید به خودمان رجوع کنیم

حسین‌زادگان در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: کسی خارج از استان قرار نیست برنامه­های توسعه‌ای را اجرا کند باید به خودمان رجوع کنیم.در حوزه سیاسی چه موافقین دولت و چه منتقدین دولت باید بپذیرند مشی دولت اعتدالی است.

مدیران برنامه صد روزه ارائه دهند

استاندار جدید مازندران عنونا کرد: نماینده ولی فقیه، مردم، حاکمیت و دولت، رسانه و تشکل‌ها؛ چهار ضلعی توسعه هستند. رسانه مطالبات مردم را به مسئولان برسانند. اعتدال سیاسی یعنی از همه احزاب در موضوع توسعه به ما هُو توسعه استفاده شود. وی گفت: از مدیران می‌خواهم برنامه صد روزه کارهای فوق العاده خود را به بنده اعلام کنند.

قول می­ دهم استاندار و حاج مجید خوبی باشم

حسین­زادگان ادامه داد: بازرسی­های پنهان و سرزده از ادارات خواهیم داشت. مدیران با رسانه‌ها ارتباط نزدیک بگیرند. هیچ مدیری حق شکایت از رسانه‌ها به دلیل نقد ندارد. وی در پایان تصریح کرد: نطام ارزش­یابی مدیران و اجرا خواهد شد. قول می‌دهم با تمام توان روحی و جسمی هم استاندار خوبی باشم هم حاج مجید خوبی باشم.

 

 

 

حوشی معارفه استاندار جدید مازندران

*تاخیر در حضور آیت الله طبرسی پس از قرائت سرود جمهوری اسلامی سبب شد هنگام حضور ایشان در ساختمان استانداری، حسین‌زادگان با ترک جلسه به استقبال از ایشان برود.

*حسین زادگان با همراه کردن عبوری در لحظه ورود به سالن پیام روشنی برای ایجاد اتحاد به خواص و نخبگان سیاسی داد.


*وقتی آیت الله طبرسی بر جایگاه خویش جلوس کرد؛ محمد اسلامی با یک لیوان آب به استقبال ایشان رفت.

*دامادی و یوسف نژاد در کنار یک دیگر نشسته و چند بار باهم خوش بش نمودند.

*در بخش­هایی از مراسم معارفه تلاش دامادی برای عکسبرداری از حسین­ زادگان جالب توجه بود.

*دامادی در حین جلسه به علت انچه که کمر درد خویش گفت جلسه را ترک کرد و پس از مدت کوتاهی به جلسه بازگشت.


 


برچسب ها : #حسین زادگان #استانداری #مازندران #استاندار #اقتصاد #سیاست #عدالت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی؛ سه شعار محوری حسین زادگان


X https://sport45.site/