آخرین خبرهای آزادراه چهاربانده تهران - شمال از زبان نماینده آمل

تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 آذر 1397 - ساعت : 13:40

کد مطلب: 236717 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آخرین خبرهای آزادراه چهاربانده تهران - شمال از زبان نماینده آمل

مازندمجلس: نماینده مردم آمل در مجلس گفت: آزادراه چهاربانده تهران - شمال از پردیس رودهن به سمت تونل آبشار آمل در دست اجرا است.

مازندمجلس: عزت اله یوسفیان ملا، در شورای اداری شهرستان آمل با بیان اینکه آزادراه چهاربانده تهران - شمال از پردتیس ردوهن به سمت آمل در دست اجرا است، درخصوص واگذاری جاده هراز به سرمایه گذار اظهار داشت:جاده هراز یکی از جاده های مواصلاتی کشور است و نیاز به سرمایه گذار ندارد.

وی با بیان اینکه برای ساخت یک پل در جاده هراز ۶۰ میلیارد تومان هزینه شده و نیاز به همکاری مسئولان امر است افزود: بودجه انقباضی است و دیگر حالت انبساطی ندارد و بودجه عمرانی را نمی توان با بودجه عمرانی سال قبل مقایسه کرد.

وی با عنوان اینکه در حال حاضر تخصیص اعتبار ساماندهی شده است گفت: با حمایت نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ۸۰ میلیارد تومان برای بخشی از پروژه هراز درنظر گرفته شد و تاکنون ۴۰ میلیارد تومان آن جذب شد و منتظر جذب مابقی اعتبار هستیم.

یوسفیان ادامه داد: بودجه یک فرایند احتمالی است و قطعی نیست و نشر اوراق در سازمان برنامه و بودجه سبب شد تا برخی از مشکلات فراروی برطرف شود.

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به مشکلات تحریم اظهار داشت: مشکلات کشور داخلی است و این مسائل باید به دست خودمان رفع شود و اگر جنبه سیاسی مسائل اقتصادی حل شود، این مسائل نیز برطرف خواهد شد.

وی درباره فاضلاب شهری آمل گفت: این طرح از چاکسر شروع شده و ۵۰۸ کیلومتر طول دارد و برای اجرای آن نیاز به اعتبار بالایی است.


منبع : مهر

برچسب ها : #عزت اله یوسفیان ملا #آزادراه چهاربانده تهران - شمال #نماینده مردم آمل در مجلس #شورای اداری شهرستان آمل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آخرین خبرهای آزادراه چهاربانده تهران - شمال از زبان نماینده آمل


X https://sport45.site/