گلایه شاعری از بحران آب شرق مازندران در مجلس

تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 آذر 1397 - ساعت : 12:19

کد مطلب: 236752 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گلایه شاعری از بحران آب شرق مازندران در مجلس

مازندمجلس: نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس تأکید کرد: اختلافات اجتماعی شرق استان مازندران به گونه‌ای برطرف شود که پروژه تأمین آب شرق این استان هر چه سریعتر اجرایی شود.

مازندمجلس: علی محمد شاعری در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: شرق استان مازندران برعکس تصوری که وجود دارد در حال حاضر دچار بحران آب شده است.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در لایحه بودجه ردیفی بالغ بر 30 میلیارد تومان برای تأمین آب شرب شهرهای بهشهر، نکاء، گلوگاه، خلیل‌شهر، رستم کلاه و 80 روستای دیگر در این مسیر مد نظر قرار گرفت.

وی گفت: آب شرب این شهرها از محل سد گلورد که سال گذشته آن را آبگیری کرده‌ایم تأمین می‌شود اما به علت اختلافات اجتماعی متأسفانه این پروژه متوقف شده است و استاندار مازندران و شرکت آب منطقه‌ای به جای اینکه این اختلافات را بین مردم شهر بهشهر، نکاء و گلوگاه حل کنند صورت مسئله را پاک و پروژه را متوقف کرده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم بیان داشت: اگر بیش از این، این پروژه متوقف شود تبعات اجتماعی بسیار عظیمی دارد از این رو از وزیر کشور می‌خواهم به استانداران مازندران به عنوان مسئول امنیت استان و مسئول تأمین منابع حیاتی مردم دستور دهد تا هر چه سریعتر نسبت به اجرای این پروژه و تأمین آب شرق استان مازندران از محل سد گلورد اقدام کند.

شاعری تأکید کرد: باید به گونه‌ای موضوع حل و فصل و پروژه عملیاتی شود که نظر مردم بهشهر، نکا و گلوگاه تأمین شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مشکلات اجتماعی هر چه سریعتر در این استان حل شود تا آب شرب منطقه که اساسی‌ترین نیاز مردم محسوب می‌شود، تأمین شود


منبع : خانه ملت

برچسب ها : #گلایه شاعری از بحران آب شرق مازندران در مجلس #علی محمد شاعری #حوزه انتخابیه بهشهر #نکا و گلوگاه #بحران آب #اخبار نمایندگان مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : گلایه شاعری از بحران آب شرق مازندران در مجلس