از اطلس انتخابات و رسانه تخصصی مجلس رونمایی خواهد شد

تاریخ انتشار : دوشنبه 03 دی 1397 - ساعت : 12:06

کد مطلب: 236763 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسئول برگزاری همایش مجلس در چهل سالگی انقلاب خبر داد؛

از اطلس انتخابات و رسانه تخصصی مجلس رونمایی خواهد شد

اختصاصی مازندمجلس: مسئول برگزاری همایش مجلس در چهل سالگی انقلاب خبر داد؛ از اطلس ده دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران و اولین رسانه تخصصی مجلس شورای اسلامی در سطح ملی مستقل از خانه ملت رونمایی خواهد شد.

اختصاصی مازندمجلس: رحمت عزیزی مسئول برگزاری همایش «مجلس در چهل سالگی انقلاب» در تشریج جزئیات و اهداف برگزاری این همایش بیان داشت: یکی از مسائل اساسی در حوزه رسانه اهمیت تخصصی بودن آن است که کمتر مورد توجه اصحاب رسانه بوده است.

مدیرمسئول پایگاه خبری مازندمجلس افزود: تجربه ۴ ساله فعالیت پایگاه خبری "مازندمجلس" به عنوان رسانه تخصصی مجلس شورای اسلامی سبب شد این مجموعه تکریم و نکوداشت جایگاه مجلس در روز 10 آذر را بر خود فرض بداند لذا از این حیث "همایش مجلس در چهل سالگی انقلاب" کلید خورد.

وی تصریح کرد: با پیش فرض اینکه این همایش را بتوانیم در روز ده آذر برگزار نماییم کارگروه برگزاری همایش را در شهریور 97 تشکیل دادیم و برنامه پیشنهادی خود را به استاندار وقت (محمد اسلامی) ارائه نمودیم اما به سبب تغییر مدیر ارشد استان روند اخذ مجوز برگزاری همایش طولانی گردید تا در نهایت با صلاحدید استانداری مازندران و سایر دستگاه ها برگزاری همایش به ماه جاری (دی) منتقل شد.

عزیزی، ادامه داد: هدف از برگزاری این همایش مروری بر عملکرد جمهوری اسلامی در تحقق شعار آزادی به عنوان یکی از سه شعار محوری «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» (که نمود اصلی آن برگزاری انتخابات می‌باشد) است که از این حیث جهموری اسلامی در صدر کشورهای برگزار کننده انتخابات در خاورمیانه می‌باشد.

مسئول برگزاری همایش مجلس در چهل سالگی انقلاب، گفت: یکی از چالش های مربوط به مجلس در مازندران فقر اطلاعات تاریخی و عدم نشر آن است که از این حیث پس از تشکیل کارگروه برگزاری همایش رای زنی‌ها برای جمع آوری اطلاعات دقیق منتخبین مازندران از ۹ حوزه انتخابیه در ده دوره انتخابات مجلس به استناد مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، تهیه ویدئوها و فیلم‌های مستند از مرکز سروش صداو سیمای کشور پیرامون مجلس شورای اسلامی، گرفتن مصاحبه با شخصیت های ملی و استانی، آغاز شد که نتیجه آن تهیه اطلس ده دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه انتخابیه مازندران است که به عنوان نتیجه ماه‌ها کار پژوهشی هیئت تحریریه پایگاه خبری مازندمجلس در روز همایش به تصویر کشیده خواهد شد و به اطلاع نخبگان و خواص خواهد رسید تا اطلاعاتی دقیقی از ده دوره انتخابات مجلس از ۹ حوزه انتخابیه مازندران در دسترس باشد.

وی خاطرنشان کرد: همایش مجلس در چهل سالگی انقلاب، برنامه غیر دولتی و تخصصی این پایگاه خبری و به عنوان برنامه پیشنهادی این مجموعه به استاندار برای اخذ مجوزهای لازم بوده و استانداری مازندران و دستگاه های اجرایی نقش تسهیل کننده برای برگزاری همایش از جمله تامین امنیت و هماهنگی با سایر دستگاه های اداری را بر عهده دارند که این مساله امری بدیهی و ضروری در برگزاری یک رویداد استانی با رویکرد ملی می باشد.

عزیزی، ادامه داد: در این همایش از رسانه تخصصی مجلس شورای اسلامی که مجوز آن اخیرا از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است به عنوان اولین رسانه رسانه تخصصی مجلس شورای اسلامی مستقل از خانه ملت با حضور  چهره‌های شاخص ملی رونمایی خواهد شد که از این منظر رونمایی از رسانه تخصصی مجلس شورای اسلامی در ساری با حضور چهرهای شاخص ملی می‌تواند یک افتخار رسانه‌ای برای مازندران باشد تا بتوانیم همچون برخی از رسانه ها که زادگاه آن غیر از تهران بوده اما برند کشوری شده اند رسانه جدید گروه رسانه ای موثق به برند ملی بدل گردد.

این فعال رسانه بیان داشت: رسانه‌ها به سمت تخصصی شدن گرایش پیدا کرده و گام های اساسی برای تبدیل شدن به برند رسانه ای کشور بردارند از این حیث گروه موثق آمادگی دارد تجربیات خود را در اختیار آنان قرار داده تا آنان نیز بتوانند فضای گسترده تر رسانه‌ای برای خود فراهم آورند.

مسئول برگزاری همایش در پایان خاطر نشان ساخت: اگرچه تا زمان برگزاری همایش کارهای زیادی است که باید انجام دهیم اما از همه عوامل ملی و استانی، مدیران دستگاه‌ها، نمایندگان مجلس و هیئت اجرایی همایش که تا این زمان همکاری های لازم را داشته اند تشکر می‌نماییم.


برچسب ها : #مسئول برگزاری همایش مجلس در چهل سالگی انقلاب #از اطلس انتخابات و رسانه تخصصی مجلس رونمایی خواهد شد #همایش مجلس در چهل سالگی انقلاب #رحمت عزیزی مدیر مسئول #مازندمجلس #گروه رسانه ای موثق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : از اطلس انتخابات و رسانه تخصصی مجلس رونمایی خواهد شد


نظرات کاربران در مورد : از اطلس انتخابات و رسانه تخصصی مجلس رونمایی خواهد شد

اسماعیل فولادی سوادکوهی

دوشنبه 03 دی 1397

مصوبات به هنگام اطلاع رسانی شود

X https://sport45.site/