مشکلات حوزه سلامت و درمان مازندران را  مرتفع می کنیم

تاریخ انتشار : شنبه 22 دی 1397 - ساعت : 15:25

کد مطلب: 236836 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران در دیدار پرستاران:

مشکلات حوزه سلامت و درمان مازندران را مرتفع می کنیم

مازندمجلس: استاندار مازندران افزایش امید اجتماعی و توجه به همنوعان را بخشی از وظایف مهم پرستاران برشمرد و گفت: پرستاران با گذشت و ایثار تمام انرژی خود را صرف برطرف کردن مشکلات بیماران می کنند.

مازندمجلس: احمد حسین زادگان بعدازظهر شنبه به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار در بازدید از بیمارستان عزیزی و دیدار با پرستاران این بیمارستان با اعلام اینکه امروز تنها برای عرض ادب و ارادت خدمت پرستاران این شهرستان رسیدیم ، افزود: بزرگترین مجموعه دولت در حوزه درمان و سلامت مشغول به کار هستند و پرستاری نیز بعنوان یک حرفه سخت در دنیا شناخته شده است .

وی بیان کرد: همواره سیاست دولت تدبیر و امید برهم افزایی و تعامل بین دستگاه ها و نهادهای اجرایی کشور بوده است، بنابراین سعی خواهیم کرد مشکلات حوزه سلامت و درمان در استان مرتفع شود و پرستاران نیز با کمترین مشکل و دغدغه به وظایف خود در حوزه درمان عمل کنند.


منبع : مهر

برچسب ها : #استاندار مازندران #استاندار مازندران در دولت تدبیر و امید #مشکلات حوزه سلامت و درمان را در استان مرتفع می کنیم #روز پرستار #احمد(مجید) حسین‌زادگان #مشکلات حوزه سلامت و درمان مازندران را مرتفع می کنیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مشکلات حوزه سلامت و درمان مازندران را مرتفع می کنیم


X https://sport45.site/