فیلتر تلگرام بی نتیجه بوده است

تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 دی 1397 - ساعت : 13:23

کد مطلب: 236868 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از سیاست فیلترینگ شبکه های اجتماعی:

فیلتر تلگرام بی نتیجه بوده است

مازندمجلس: بادامچی عنوان کرد: ما در گذشته ماهواره یا امروز تلگرام را محدود کردیم اما به نتیجه ای نرسیدیم.

مازندمجلس: نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به این‌که «دسترسی به فضای مجازی الفبای شفافیت است»، گفت: استفاده صحیح از فضای مجازی حائز اهمیت است و مسئولان باید از حضور جوانان و استفاده بهینه از فضای مجازی در جهت شفاف سازی، توسعه کشور و مقابله با رویکرد های دشمنان استقبال کنند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این که جوانان با هوشمندی، فضای مجازی را به ابزاری برای تو دهنی زدن به دشمن تبدیل کنند بیان کرد: فضای مجازی یک ابزار خوبی است که کاربردهای زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین کاربردهای فضای مجازی در نشر اخبار است که نقاط تاریک را روشن کرده و نقش موثری در شفاف سازی دارد. می‌توان گفت که دسترسی به فضای مجازی الفبای شفافیت است.

وی در ادامه اظهار کرد: یکی از ارزنده‌ترین پایه‌های دموکراسی دسترسی به فضای مجازی است. خیلی از مسائل در سطح کشور و جهان نهان بوده که امروز به وسیله فضای مجازی روشن شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: استفاده صحیح از فضای مجازی حائز اهمیت است و مسئولان باید از حضور جوانان و استفاده بهینه از فضای مجازی در جهت توسعه کشور و مقابله با رویکرد های دشمنان استقبال کنند.

وی در ادامه با اشاره به تاثیر فیلترینگ در حضور جوانان در فضای مجازی برای پیشبرد اهداف انقلاب بیان کرد: در کشور ما علی رغم فرمایش بزرگان عده‌ای پای فیلترینگ را به میدان باز می‌کنند که حتی چندین بار آزمایش شده اما پاسخ مثبتی هم نداشته است.

به گزارش ایسنا بادامچی خاطر نشان کرد: ما در گذشته ماهواره را محدود کردیم یا امروز تلگرام را محدود کردیم اما به نتیجه ای نرسیدیم. فیلترینگ بابی برای سوء استفاده افراد سوداگر از ابزارهای راهگشا و فضای مجازی باز می کند. محدودیت هیچ وقت در جامعه نتیجه نداده و همیشه تاثیر منفی داشته است.


برچسب ها : #شبکه های اجتماعی #تلگرام #فضای مجازی #فیلترینگ

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فیلتر تلگرام بی نتیجه بوده است


X https://sport45.site/