مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 100 -تاریخ انتشار : جمعه 14 فروردین 1394 -ساعت : 12:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خط انتقال گاز سمنان به مازندران در سال 94 به بهره‌برداری می‌رس

سید رمضان شجاعی؛

خط انتقال گاز سمنان به مازندران در سال 94 به بهره‌برداری می‌رس

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز نخست خط انتقال گاز سمنان به مازندران در سال 94 به بهرهبرداری می‌رسد.

مازند پارلمان:  سیدرمضان شجاعی صبح امروز در جمع فعالان رسانه‌ای منطقه چهاردانگه مازندران اظهار داشت: برای توسعه منطقه چهاردانگه نیاز به همدلی و وحدت است.

وی درباره عدم اجرای برخی از پروژه‌های عمرانی منطقه چهاردانگه ساری تصریح کرد: تعلل در اجرای برخی پروژه‌ها مربوط به مشکلات اعتباری کشور است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: طبق برنامه برای اعتبارات تملک دارایی کشور در سال گذشته بیش از 45 هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد ولی تنها 18 هزار میلیارد تومان آن محقق شد این کمبود اعتبارات به عدم اجرای برخی از پروژه‌های عمرانی در منطقه چهاردانگه نیز سرایت کرد.

وی به پیگیری‌های انجام شده برای رفع محرومیت در منطقه چهاردانگه ساری نیز اشاره کرد و گفت: برای توسعه چهاردانگه نیز مانند سایر حوزه انتخابیه شهرستان ساری و میاندورود دغدغه دارم و از همه اختیارات نمایندگی‌ام برای توسعه مرکز استان استفاده می‌کنم.

شجاعی در ادامه پیگیری برای ایجاد کارخانه سیمان کیاسر، ایجاد مرکز درمان بستر کیاسر، پیگیری برای احداث دامداری 2 هزار راسی در منطقه بالادست کیاسر، رفع مشکل اداری برای حضور سرمایه‌گذار در چشمه آب معدنی سورت و نیز پیگیری برای دریافت مجوز احداث پالایشگاه در منطقه چهاردانگه را نیز از اقدامات انجام شده خویش عنوان کرد.

وی درباره ساماندهی چشمه آب معدنی سورت گفت: برای ساماندهی چشمه سورت زمینه حضور استانداران سابق و فعلی مازندران در منطقه فراهم کردم و در نهایت نیز با رایزنی صورت گرفته یکی از سرمایه‌گذاران قرار است با استفاده از ظرفیت مردمی نسبت به ساماندهی و احداث منطقه گردشگری در این منطقه اقدام کند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی درباره مشکلات جاده‌ای منطقه چهاردانگه گفت: جاده ساری کیاسر به سمنان تنها متعلق به مردم منطقه نیست، در حال حاضر مسافران استان‌های یزد، اصفهان و خراسان‌رضوی نیز از این منطقه تردد می‌کنند.

وی گفت: پیگیری برای بهسازی و نیز احداث جاده جدید در موازات همان جاده در دستور کار قرار دارد که در صورت اجرایی شدن این پروژه بار ترافیکی پایتخت نیز به صورت موثر کاسته می‌شود.

شجاعی در پایان به پیگیری انجام شده برای انتقال گاز سمنان به مازندران اشاره کرد و گفت: با توجه به مشکل اعتباری که در کشور وجود دارد ولی با تلاش‎های انجام شده عملیات انتقال گاز سمنان به مازندران متوقف نشد و طبق برنامه فاز اول این طرح تا انتهای سال 94 که همان گازرسانی به کیاسر است در دستور کار متولیان امر قرار دارد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید رمضان شجاعی - ساری - خط انتقال گاز - سمنان به مازندران -

مطالب مرتبط با : خط انتقال گاز سمنان به مازندران در سال 94 به بهره‌برداری می‌رس
نظر شما در مورد : خط انتقال گاز سمنان به مازندران در سال 94 به بهره‌برداری می‌رس

*

*