عملیات اجرایی برقی‌کردن راه‌آهن اینچه‌برون به تهران آغاز می‌شود

تاریخ انتشار : شنبه 18 اسفند 1397 - ساعت : 13:38

کد مطلب: 237078 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عملیات اجرایی برقی‌کردن راه‌آهن اینچه‌برون به تهران آغاز می‌شود

مازندمجلس: مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقلی استان، گفت: عملیات اجرایی برقی‌کردن راه‌آهن اینچه‌برون به تهران آغاز می‌شود.

مازندمجلس: محمد نظری با تأکید بر ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ مازندران پاک در آحاد خانواده‌ها حسب دستور استاندار مازندران، اظهار داشت: در حوزه  بازآفرینی شهری،  بافت‌های فرسوده تسهیلات 9درصدی به‌میزان 40 میلیون تومان به متقاضیان ارائه می‌شود.

وی افزود: 21 پروژه در بافت فرسوده شهرها نظیر خانه بهداشت، پارک معلولین، و پارک محله در استان مازندران در حال اجرایی شدن است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: پاکسازی و حفظ مراقبت از نهال و درختان حریم راه‌ها و اهتمام ویژه در منظر آرایی راه‌های استان از سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی است و باید در سراسر استان اجرا و عملیاتی شود.

نظری افزود: بر اساس قراردادی که بین دولت روسیه و وزارت راه و شهرسازی منعقد شد، عملیات اجرایی برقی کردن راه‌آهن اینچه‌برون به تهران سال 98 آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: برنامه توسعه و اتصال راه‌آهن گرگان به مشهد به‌صورت برقی در دستور کار بوده و در این راستا نیز آستان قدس اعلام آمادگی کرده است.


برچسب ها : #قطار #راه آهن #اینچه برون #تهران #مازندران #مدیرکل راه و شهرسازی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عملیات اجرایی برقی‌کردن راه‌آهن اینچه‌برون به تهران آغاز می‌شود


X https://sport45.site/