معاون روحانی: بسیاری از مشکلات کشور معطوف به قانون است

تاریخ انتشار : شنبه 18 اسفند 1397 - ساعت : 14:58

کد مطلب: 237080 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون روحانی: بسیاری از مشکلات کشور معطوف به قانون است

مازندمجلس: معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: در حوزه اجرا دولت لایحه ای راجع به شفافیت و مدیریت تعارض منافع را تهیه کرده است که به زودی تقدیم مجلس می شود.

مازندمجلس: حسینعلی امیری روز شنبه در دیدار با نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: عاملی که می تواند نظام را از مشکلات موجود عبور دهد، جلوگیری از ریزش سرمایه های اجتماعی، اعتماد و امید مردم است. تقویت سرمایه های اجتماعی در حال حاضر یک ضرورت انکارناپذیر است و بسیاری از مشکلات کشور معطوف به قانون است.

امیری با اشاره به اینکه در زمینه اجرا مشکل زیادی وجود ندارد، بیان کرد: در موضوع اصول قانون نویسی اولین نکته، نیازسنجی واقعی است.

وی با با بیان اینکه انسان نیازمند ناظر است، عنوان کرد: مردم باید با احساس وظیفه و مطالبه گری بر کارها نظارت کنند و در این بخش نیاز به فرهنگ سازی بیشتری است.قانون گذاری، قانون نویسی و تصویب آن سه مقوله متفاوت هستند و برای حل ساختاری مشکلات، دولت نیاز به همکاری مجلس، قوه قضائیه و مردم دارد.

امیری با بیان اینکه همکاری ائمه جمعه به رفع مشکلات کمک خواهد کرد، ابراز داشت: کشور در حال حاضر درگیر یک نبرد تمام عیار اقتصادی و رسانه ای است و ضرورت موضوعات مطرح شده بسیار زیاد است.


برچسب ها : #مجلس #معاون رئیس جمهور #دولت #روحانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : معاون روحانی: بسیاری از مشکلات کشور معطوف به قانون است


X https://sport45.site/