تایید مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق‌ها

تاریخ انتشار : شنبه 18 اسفند 1397 - ساعت : 15:10

کد مطلب: 237082 چاپ به اشتراگ گذاشتن

یوسف‌نژاد به ایلنا خبر داد؛

تایید مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق‌ها

مازندمجلس: یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مواردی که شورای نگهبان نسبت به بودجه ایراد گرفته بود ۱۸ مورد بود و سه مورد هم مربوط به ایرادی بود که مجمع تشخیص مصلحت نظام ایراد گرفته بود.

مازندمجلس: علی‌اصغر یوسف‌نژاد با اشاره به جلسه صبح امروز کمیسیون تلفیق گفت: مواردی که شورای نگهبان نسبت به بودجه ایراد گرفته بود ۱۸ مورد بود و سه مورد هم مربوط به ایرادی بود که مجمع تشخیص مصلحت نظام ایراد گرفته بود.

وی افزود: نماینده شورای نگهبان در مجلس، نماینده دولت و اعضای کمیسیون تلفیق ایراداتی که گرفته شده بود را مورد بررسی قرار دادند و نسبت به رفع ابهام شورای نگهبان و رفع ایراداتی که شورای نگهبان گرفته بود اقدام شد.

این عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این موضوع فردا در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت و درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود. در جلسه امروز همه ۱۸ مورد ایراد شورای نگهبان و هر ۳ ایراد مجمع تشخیص مصلحت بررسی شد.

این عضو کمیسیون تلفیق مجلس خاطرنشان کرد: درباره حقوق‌ها هم چون شورای نگهبان ایرادی نگرفته بود نمی‌توانستیم وارد بحث شویم،‌ لذا افزایش حقوق‌ها طبق همان مصوبه قبلی مجلس است یعنی همان ۴۰۰ هزار تومان به اضافه ۱۰ درصد.


برچسب ها : #مجلس #یوسف نژاد #شورای نگهبان #افزایش حقوق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تایید مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق‌ها


X https://sport45.site/