ضرورت بومی سازی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 اسفند 1397 - ساعت : 11:35

کد مطلب: 237087 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل ارشاد مازندران عنوان کرد؛

ضرورت بومی سازی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری

مازندمجلس: عباس زارع معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل ارشاد مازندران گفت: در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری اثری از یاس و ناامیدی و ضعف مشاهده نمی‌شود و نشانگر آن است که از زیرساخت‌های ۴۰ سال اول انقلاب اسلامی باید در چهل سال دوم استفاده بهینه کرد.

مازندمجلس: عباس زارع معاون فرهنگی و رسانه ای  اداره کل ارشاد مازندران گفت: در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری اثری از یاس و ناامیدی و ضعف مشاهده نمی‌شود و نشانگر آن است که از زیرساخت‌های ۴۰ سال اول انقلاب اسلامی  باید  در چهل سال دوم استفاده بهینه کرد.

وی با بیان اینکه بومی‌سازی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری باید در دستور کار همگان باشد و سعی شود تا در تراز انقلاب اسلامی خود را نشان دهیم، افزود: موازی کاری فرهنگی اصطلاحی است که سال‌ها استفاده می‌ شود و مجموعه  قوانین متعددی در اسناد  بالادستی وجود دارد ولی متاسفانه رقابت کاذب در حوزه فرهنگی را  بین دستگاه های اجرایی شاهدیم  مازندران مهد ولایت و تشییع می باشد و سخنان سردار سلیمانی در یادواره شهدای مدافع حرم در  بابل و اعلام آمار متقاضیان  مدافع حرم بیانگر آن است که ارزش‌های دیار علوی خود را حفظ کردیم و در تمامی امور باید علوی‌بودن استان لحاظ شود.

زارع با اشاره به اینکه وظایف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطالبات صنفی و برنامه‌ریزی برای واحدهای زیرمجموعه و تولیت فرهنگی استان است، اظهار کرد: بومی‌سازی و آسیب‌شناسی فعالیت‌های فرهنگی باید مورد توجه قرار گیرد و نقدهای منصفانه باید از اولویت‌های دهه چهل ساله دوم باشد و کسانی مردم را بر طبق نظر مقام معظم رهبری خسته می‌بینند که خود خسته هستند.

وی بیان کرد: ۸۵۰خبرنگار  و ۴۳۵رسانه دارای مجوز در استان داریم و این ظرفیتی است که با همکاری دستگاه‌های فرهنگی فرصت جدیدی برای کمک به اولویت‌های بیانیه گام دوم محسوب می‌شود. وی گفت: باید بسته فرهنگی چهل ساله‌ی اول را کنار گذاشته و بسته جدیدی را  با استفاده از ظرفیت فرهنگ ،هنر و رسانه و با الویت توجه ویژه و اعتماد به جوانان  برای دهه پنجم انقلاب اسلامی طراحی و در جامع تعمیم دهیم.


برچسب ها : #معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل ارشاد مازندران عنوان کرد #ضرورت بومی سازی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری #عباس زارع معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل ارشاد مازندران #عباس زارع #معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل ارشاد مازندران #اداره کل ارشاد مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ضرورت بومی سازی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری


X https://sport45.site/