یوسفیان ملا: افشای پرونده اخلال اقتصادی در حوزه پتروشیمی حاصل تلاش وزیر نفت است

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 اسفند 1397 - ساعت : 13:44

کد مطلب: 237092 چاپ به اشتراگ گذاشتن

یوسفیان ملا: افشای پرونده اخلال اقتصادی در حوزه پتروشیمی حاصل تلاش وزیر نفت است

مازندمجلس: عملا متهمان اقتصادی که از مرز خارج شدند امکان بازگرداندن آنها وجود ندارد.

مازندمجلس: عزت‌الله یوسفیان‌ملا در مورد پرونده اخلال اقتصادی در حوزه پتروشمی گفت: کشف این پرونده حاصل تلاش‌های وزیر نفت است. بارها آقای زنگنه در این زمینه تلاش کردند و این‌بار به سرانجام رسید.

سخنگو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس در گفت‌وگو با عصر ایران گفت: برخی از پرونده‌های ما پرونده‌هایی هستند که ناگهان بیدار می شوند. اگر در مورد پرونده آقای درمنی در روزهای آخر رای صادر نمی شد شاید این پرونده از بین می رفت.

نماینده آمل در مجلس خاطر نشان کرد: برخی از این پرونده‌ها مربوط به 5 یا 6 سال قبل است. مشکل این است که بسیاری از افراد متهم هستند و از کشور خارج شده‌اند و با کمال تاسف اقدامات اساسی برای بازگرداندن متهمان صورت نمی گیرد. مگر اینکه نیروهای وزارت اطلاعات بروند و فرد مورد نظر را به ایران برگردانند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: این کار را خوب را برای شهرام جزایری انجام دادند. عملا کسانی که از مرز خارج شدند امکان بازگرداندن آنها نیست و گویا در نقطه امن هستند در حالی که نباید اینگونه باشد.

وی افزود: خانم متهم پرونده در کانادا زندگی می کند درست است که ما بحث استرداد مجرمین را با این کشورها نداریم اما از وزارت خارجه انتظار داریم که ستادی برای بازگرداندان متهمین این گونه پرونده ها تشکیل دهند.
یوسفیان ملا در مورد پرونده‌هایی شبیه پرونده پتروشیمی گفت: مثل این پرونده با چنین ارقامی وجود دارد که که دستگاه قضایی وارد رسیدگی به آنها شده است.


برچسب ها : #پتروشیمی #وزارت نفت #متهمان اقتصادی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : یوسفیان ملا: افشای پرونده اخلال اقتصادی در حوزه پتروشیمی حاصل تلاش وزیر نفت است


X https://sport45.site/