رحمانی فضلی: نباید به مردم القا کنیم که در سال ۹۸ شرایط سخت خواهد بود

تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 اسفند 1397 - ساعت : 09:04

کد مطلب: 237110 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رحمانی فضلی: نباید به مردم القا کنیم که در سال ۹۸ شرایط سخت خواهد بود

مازندمجلس: وزیر کشور گفت: سال ۹۸ نباید سخت‌تر از ۹۷ باشد؛ چرا که هر نوع فشار و تحریمی که توانستند علیه ایران اعمال کردند.

مازندمجلس: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در گردهمایی مشترک معاونان، مشاوران وزیر و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها که صبح (سه شنبه) برگزار شد، ضمن تأکید بر اهمیت نوآوری در عرصه آموزش و پرورش، گفت: تغییرات ایجاد شده در جهان به واسطه علوم و تکنولوژی‌های جدید، موضوع بسیار مهمی است که تعلیم و تربیت رابطه مستقیمی با آن دارد. در واقعیت هرچه سرعت تکنولوژی‌ها و فناوری‌ها بیشتر می‌شود، تعلیم و تربیت و نقش آموزش و پرورش نیز با اهمیت تر می‌شود.

وزیر کشور با اشاره به سه مطالبه و نیاز اصلی در جامعه، یعنی؛ اعمال همه جانبه قانون، اجرای کامل عدالت و رعایت اخلاق و تشریح نقش آموزش و پرورش در زمینه سازی برای تحقق سه عرصه بسیار مهم گفت: اساس انضباط و ارتباطات اجتماعی به صورت درونی و خودجوش مبتنی بر اخلاق و در شکل بیرونی آن مبتنی بر قانون است که این دو مکمل یکدیگرند که ایجاد اخلاق و نهادینه کردن آن، وظیفه آموزش و پرورش است.

وزیر کشور ضمن تأکید بر جایگاه مؤثر معلمان در آموزش و پرورش فرزندان جامعه، اظهار کرد: باید تلاش کنیم بهره‌وری را در آموزش و پرورش و سایر بخش‌های کشور افزایش دهیم که البته بخشی از آن مربوط به اصلاح عملکردها و نحوه مدیریت است. اما در این میان مهمترین مسئله حفظ شأن معلمی و کرامت معلمان است و این مهم، واجب ترین موضوع برای ما است.

وزیر کشور با مرور دشواری‌های کشور در سال ۹۷ و موفقیت‌های دولت گفت: نباید به مردم القا کنیم که در سال ۹۸ شرایط سخت خواهد بود. سال ۹۸ نباید سخت‌تر از ۹۷ باشد؛ چرا که هر نوع فشار و تحریمی که توانستند علیه ایران اعمال کردند.

رحمانی فضلی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده تأکید کرد: به عنوان مسئول امنیت ملی کشور و مجری انتخابات می گویم انتخابات سال آینده موجب نشاط و شور در کشور خواهد بود و در سال ۹۸ با مقاومت، وحدت، حمایت جدی دولت و راهنمایی‌ها و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، مسیر خود را به خوبی طی خواهیم کرد.

وزیر کشور در پایان ضمن پیشنهاد تنظیم تفاهمنامه همکاری‌های وزارت کشور و وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: در همکاری‌های فرابخشی وزارت کشور، بیشترین توجه را به آموزش و پرورش اختصاص می‌دهیم.


برچسب ها : #وزارت کشور #وزیر کشور #رحمانی فضلی #آموزش و پرورش #سال 98

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رحمانی فضلی: نباید به مردم القا کنیم که در سال ۹۸ شرایط سخت خواهد بود


X https://sport45.site/