باید خود را با مردم تطبیق دهیم

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 اسفند 1397 - ساعت : 14:12

کد مطلب: 237125 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس دفتر رئیس جمهوری:

باید خود را با مردم تطبیق دهیم

مازندمجلس: رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: مردم از حکومت و دولت انتظاراتی دارند. ما باید خود را با آنان تطبیق دهیم، نه اینکه خودمان را محور بدانیم.

مازندمجلس: «محمود واعظی» امروز دوشنبه در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جمهوری اسلامی ایران همان طور که بارها رهبری گفتند و قانون اساسی تایید دارد، قدرت بر اساس رای مردم تعیین می شود، مردم حافظ تداوم نظام هستند و بزرگترین سرمایه ما محسوب می شوند؛ اگر کسی غیر از این صحبت کند به بی راهه رفته است.
وی یادآور شد: اخیرا شنیدم که یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه ای گفته است که 'مردم چه کاره اند'؛ در پاسخ باید گفت که مردم همه کاره اند، ما نمی توانیم بدون نظر مردم هرکاری که دلمان می خواهد را انجام دهیم.
رئیس دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: مردم از حکومت و دولت انتظاراتی دارند از این رو ما باید خود را با آنان تطبیق دهیم، نه اینکه خودمان را محور بدانیم و بگوییم مردم خود را با ما تطبیق دهند.
واعظی در پاسخ به سوالی درباره نامه رئیس دولت اصلاحات به رئیس جمهوری گفت: من وجود این نامه را تایید نمی کنم؛ هیچ بحثی در رابطه با استعفا در پنج سال و نیم گذشته مطرح نبوده است؛ افرادی مطالبی را با چند واسطه مطرح می کنند که بیشتر برای مطرح کردن خودشان است.
وی افزود: اگر دکتر روحانی در این مقطع خاص هم رئیس جمهوری نبود،با تمام وجود مسئولیت می پذیرفت و برای حل مشکلات مردم تلاش می کرد، از این رو امروز که مسئولیت دارد به مردم و رای آنان وفادار است و تا زمانی که مشکل وجود دارد و مردم بخواهند، در مسئولیت خود باقی می ماند.


برچسب ها : #واعظی #رئیس جمهور #دولت #استعفا

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : باید خود را با مردم تطبیق دهیم


X https://sport45.site/