وزیر راه: تسریع در تعریض محور کیاسر برنامه اصلی وزارت راه در سال ۹۸ است

تاریخ انتشار : سه شنبه 28 اسفند 1397 - ساعت : 14:51

کد مطلب: 237133 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر راه: تسریع در تعریض محور کیاسر برنامه اصلی وزارت راه در سال ۹۸ است

مازندمجلس: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه سال ۹۸ سال کارآمدی پروژه‌های عمرانی وزارت راه است، گفت: تسریع در تعریض محور کیاسر برنامه اصلی وزارت راه در سال ۹۸ است.

مازندمجلس: محمد اسلامی عصر دیروز در افتتاحیه 10 کیلومتر از چهاربانده محور هراز با بیان اینکه مازندران در جایگاه مهم جغرافیایی مورد توجه ویژه کشوری قرار دارد، اظهار داشت: اجرای پروژه محور هراز نیز به دلیل کاهش بار ترافیکی از اولویت‌های پروژه راه است که هم اکنون عملیات اجرایی سه پل این محور در دست اقدام است.

وی افزود: تعریض جاده کیاسر نیز مهم بوده که 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

اسلامی با اشاره به اینکه وزارت راه تا آنجایی که توانایی مالی باشد به پروژه‌های اصلی رسیدگی می‌کند، تصریح کرد: مازندران برای همه است و همه مردم به راه‌های مواصلاتی این استان در ارتباط هستند بنابراین نیاز به توجه بیشتر است.

وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه سال آینده باید سال کارآمدی برای اجرای پروژه‌ها باشد، گفت: با وجود شرایط اقتصادی کشور دشمن مورد به مورد اتفاقات سراسر کشور را ورود می‌یابد تا نظام را به نابودی بکشاند تا در عرصه توسعه و اجرای پروژه‌ها ناکارآمدی صورت گیرد به نوعی که دشمن به نظام خیانت کرده است‌.

اسلامی خاطرنشان کرد: برای خدمات دهی نوروز امسال 14 هزار نیروی راهدار در سراسر راه های کشور برای خدمات دهی مسافران مستقر شده اند.


برچسب ها : #مازندران #محمد اسلامی #وزیر راه #سیل #جاده #آمل #کیاسر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وزیر راه: تسریع در تعریض محور کیاسر برنامه اصلی وزارت راه در سال ۹۸ است


X https://sport45.site/