استاندار مازندران پای کار و در کنار مردم بود/ خیلی ها سفر بودند ولی برق مناف را گرفت/ سفر روحانی به قشم تفریحی بود/ اولویت تیم کارگزاران تفریح است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 فروردین 1398 - ساعت : 20:01

کد مطلب: 237162 چاپ به اشتراگ گذاشتن

صابری دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت و گو با مازندمجلس؛

استاندار مازندران پای کار و در کنار مردم بود/ خیلی ها سفر بودند ولی برق مناف را گرفت/ سفر روحانی به قشم تفریحی بود/ اولویت تیم کارگزاران تفریح است

اختصاصی مازندمجلس: صابری با بیان اینکه عملکرد مدیران استانی دولت در مازندران قابل قبول بوده است، گفت: ما از مدیران استانی غیر از این انتظار نداشتیم. استاندار مازندران شخصا از ابتدای بارندگی ها پای کار و در کنار مردم بوده است و این قابل تقدیر است.

اختصاصی مازندمجلس: علی صابری دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت و گو با مازندمجلس درباره مسائل سیل اخیر کشور، بیان کرد: بارندگی ها در روزهای بهار به ویژه در شمال طبیعی است منتها اشکال کار در تجاوز به حریم رودخانه ها و دستکاری در طبیعت است که موجب وقوع سیل های خسارت بار و غیرمترقبه می شود و تقریبا هر چند سال این داستان تکرار می شود.

 

طبیعت حق خود را پس می گیرد

وی با بیان اینکه طبیعت حق خود را پس می گیرد و آب راه خود را پیدا می کند، افزود: اگر به هشدارها توجه و اقدامات لازم (لایه روبی شدن کانال ها،  هدایت آب ها به مسیل ها و...) انجام می شد، شدت خسارت بسیار کاهش می یافت. متاسفانه عادت کردیم که همیشه غافلگیر شویم.

 

صابری همکاری و تلاش ارتش و سپاه را قابل توجه دانست و تصریح کرد: از ستاد بحران انتظار بیشتری می رفت. اگرچه برخی وزرا و مدیران ارشد به شمال آمدند اما آن چنان که انتظار می رفت انتظارات برآورده نشد. وزیر دارایی درباره مازندران حرف قشنگی زد که باید به شمال به عنوان مرکز کشاورزی کشور توجه ویژه شود. اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز گزارش درستی از مازندران ارائه کرده بود. البته انتظار می رفت این اظهارات از زبان حجتی وزیر کشاورزی بیان شود.

 

استاندار مازندران پای کار و در کنار مردم بود

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به 25 استان کشور درگیر سیل گفت: باید این مسائل مدیریت شود اگرچه این خسارت ها جبران پذیر نیست ولی با تدبیر باید مانع تکرار آن شد.

وی با بیان اینکه عملکرد مدیران استانی دولت در مازندران قابل قبول بوده است، افزود: ما از مدیران استانی غیر از این انتظار نداشتیم. استاندار مازندران شخصا از ابتدای بارندگی ها پای کار و در کنار مردم بوده است و این قابل تقدیر است. در حالیکه دیدیم استاندار گلستان با وجود بارندگی ها و جاری شدن سیل به سفر رفت و مردم را تنها گذاشت.

 

خیلی ها سفر بودند ولی برق مناف را گرفت

صابری تصریح کرد: استاندار گلستان کمی بدشناسی آورد و خیلی ها از وزرا و مدیران ارشد و نمایندگان و استانداران به سفر رفته بودند ولی برق مناف را گرفت. عزل او هم از سوی دولت کار درستی بود اشتباه مناف هاشمی این بود که با علم به بارندگی و سیل، استان خود را ترک کرد.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: مدیران باید توجه داشته باشند ایام عید ایام خدمت است نه ایام تفریح و سفر. شاید حضور آن ها مشکلی را حل نکند اما همینکه در کنار مردم باشند و درک شان کنند، مایه دلگرمی است.

 

اولویت تیم کارگزاران تفریح است

صابری، سفر روحانی به قشم در ایام عید را سفر تفریحی دانست و گفت: باور آن کمی سخت است که آقای روحانی برای افتتاح چند پروژه به قشم رفته باشد. با توجه به آنکه خبر یا تصاویر موثقی در این باره منتشر نشد. در حالت کلی تیم کارگزاران از مرحوم هاشمی گرفته تا روحانی و دیگران اولویت اولشان تفریح است.

وی، با اشاره به نقش احزاب در کاهش بحران سیل، گفت: احزاب هم سایرین در حد توان خود به کمک سیل زدگان شتافتند و بیشتر در بازسازی ها یاریگر هستند. اگرچه امکاناتی ندارند اما همواره در کنار گروه ها و دسته جات امدادی و دولتی هستند.

 

رسانه ملی عالی بود

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در پایان بیان کرد: تعجب می کنم از اینکه برخی به رسانه ملی اهمیت نمی دهند. خبررسانی رسانه ملی درباره سیلل عالی است سعی شد اخبار واقعی را منتشر کند. ولی باز برخی به سراغ شبکه های مجازی می روند.

  

 گفت و گو: مجید ساجدی فر

 


برچسب ها : #علی صابری دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری #علی صابری #دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری #سیل مازندران #سیل گلستان #حسین زادگان استاندار مازندران #سفر روحانی به قشم #کارگراران #استاندار مازندران پای کار و در کنار مردم بود/ خیلی ها سفر بودند ولی برق مناف را گرفت/ سفر روحانی به قشم تفریحی بود/ اولویت تیم کارگزاران تفریح است #مناف هاشمی #حسن روحانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : استاندار مازندران پای کار و در کنار مردم بود/ خیلی ها سفر بودند ولی برق مناف را گرفت/ سفر روحانی به قشم تفریحی بود/ اولویت تیم کارگزاران تفریح است


X https://sport45.site/