بلایای طبیعی نباید به فرصتی برای تسویه حساب سیاسی تبدیل شود

تاریخ انتشار : سه شنبه 20 فروردین 1398 - ساعت : 16:54

کد مطلب: 237215 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نجفی نماینده بابل

بلایای طبیعی نباید به فرصتی برای تسویه حساب سیاسی تبدیل شود

مازندمجلس: نجفی عنوان کرد: هم اکنون برای برون رفت از مشکلات نیازمند انسجام هستیم.

مازندمجلس: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن ابراز تأسف و تسلیت به خانواده‌های سیل‌زده گفت: سیلاب حاصل سال‌ها بی‌توجهی به تغییرات آب و هوایی و دستکاری در طبیعت است.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بلایای طبیعی نباید به فرصتی برای تسویه حساب سیاسی تبدیل شود، اظهار کرد: هم اکنون نیازمند انسجام و به کارگیری روش‌های کارشناسی برای برون رفت از شرایط اضطراری هستیم.

وی با اشاره به اینکه پوشیدن چکمه و گرفتن عکس در سیلاب در کوتاه مدت مردم را اقناع می‌کند، افزود: اما اگر مردم احساس کنند توجه به آنها در همان چند روز بوده و اقدام جدی حاصل نشده است، چکمه پوشیدن بر ضد افراد تبدیل می‌شود.

نجفی خوشرودی ضمن ارائه پیشنهاد تشکیل وزارت حوادث غیرمترقبه یا بلایای طبیعی در راستای انسجام‌بخشی در حوزه مواجهه با چنین حوادثی تصریح کرد: چند شهر از شهرستان بابل متأثر از سیل شده‌اند و در این میان 15 نفر از مسئولین اجرایی کشور به مازندران سفر کرده‌اند اما هیچ‌کدام در بزرگترین شهرستان مازندران حضور نیافتند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو خاطر نشان کرد: برای رفع مشکل آب بابل راهکار کوتاه‌ مدتی اتخاذ شد اما اکنون باید این روش مقطعی تصحیح تا مشکلات مردم منطقه برطرف شود.


برچسب ها : #مازندران #سیل #بلایای طبیعی #کمیسیون امنیت ملی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بلایای طبیعی نباید به فرصتی برای تسویه حساب سیاسی تبدیل شود


X https://sport45.site/