سخنگوی وزارت کشور خطاب به استانداران: دو شغله‌ها را تعیین تکلیف کنید

تاریخ انتشار : یکشنبه 08 اردیبهشت 1398 - ساعت : 17:29

کد مطلب: 237320 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی وزارت کشور خطاب به استانداران: دو شغله‌ها را تعیین تکلیف کنید

مازندمجلس: سخنگوی وزارت کشور گفت:‌ استانداران ظرف یک ماه آینده وضعیت دو شغله ها را تعیین تکلیف کنند.

مازندمجلس: سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با اشاره به تبصره ۲ قانون بودجه ۹۸ گفت: استانداران ظرف یک ماه آینده وضعیت دو شغله ها را تعیین تکلیف کنند. بر اساس این حکم قانونی هیچ یک از استانداران و معاونان آنها حق ندارند بطور همزمان عضو هیئت مدیره شرکتهای دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی و سازمان‌ها اعم از زیرمجموعه خود و زیرمجموعه سایر دستگاه‌ها باشند.

وی در ادامه افزود: همچنین طبق این تبصره قانون بودجه سال ۹۸ کل کشور عضویت همزمان مقامات موضوع ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و مدیران و معاونان دستگاه‌های اجرایی و به طور کلی کارکنان شاغل در کلیه پستهای مدیریتی و کارشناسی در مدیریت عاملی و سایر مسئولیتهای اجرایی و عضویت هیئت مدیره شرکتهای دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی و سازمان ها ممنوع شده است.

قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگی استان‌ها تصریح کرد: طی مکاتبه ای از استانداران خواسته ایم نسبت به اجرای این حکم قانونی اهتمام ویژه داشته و نسبت به شناسایی افرادی که دو شغله محسوب می‌شوند اقدام کنند.

سامانی تاکید کرد: استانداران مکلف شدند در موعد یک ماهه وضعیت دوشغله ها را در کلیه دستگاه‌های اجرایی استان تعیین تکلیف کرده و گزارش آن را به مرکز بازرسی وزارت کشور ارسال کنند.


برچسب ها : #انتخابات #مجلس #استانداران #وزارت کشور

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سخنگوی وزارت کشور خطاب به استانداران: دو شغله‌ها را تعیین تکلیف کنید


X https://sport45.site/