چرا پایداری‌ها در مجلس قوی‌تر از فراکسیون امید ظاهر می‌شوند؟

تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت 1398 - ساعت : 11:18

کد مطلب: 237352 چاپ به اشتراگ گذاشتن

چرا پایداری‌ها در مجلس قوی‌تر از فراکسیون امید ظاهر می‌شوند؟

مازندمجلس: عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: فراکسیون امید خودش را خیلی در قدرت نمی بیند که نظرات خودش را بتواند تحمیل کند.

مازندمجلس: محسن رهامی عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در نقد و بررسی فراکسیون امید به خبرآنلاین گفت: فراکسیون امید تا به امروز توانسته انسجام خودش را حفظ و تا حد زیادی از جریان اصلاحات حمایت کند. ازاین جهت عملکرد مثبتی داشته‌اند و آن انتظاراتی را که از آن‌ها می رفت تا حدی ارائه کنند.

وی ادامه داد: اصلاحات علی‌رغم مخالفت‌ها و کارشکنی‌هایی که با آن شده و بسیاری از نیروهای شاخص آن اجازه نیافتند به مجلس وارد شوند؛ اما همین تعداد از اعضای فراکسیون امید نمادی از جریان اصلاحات در مجلس هستند و آرمان‌های و خواسته‌های این جریان را برای مردم عزیز ایران بیان می‌کنند اما انتقاداتی هم به عملکرد آنان وارد است.

این فعال اصلاح طلب درباره علت قوی تر ظاهر شدن جبهه پایداری ها در مجلس نسبت به فراکسیون امید گفت: پایداری ها هم به لحاظ ساختاری و هم قدرت منسجم تر عمل می کنند مدعی رای طلبی هستند و می خواهند قدرت بگیرند. فراکسیون امید اما خودش  را خیلی در قدرت نمی بیند که نظرات خودش را بتواند تحمیل کند اما پایداری ها باتوجه به دسترسی بیشتری که به قدرت های بالادستی دارند و خود را با آنها هماهنگ می کنند به طور مثال در انتصاب وزرا نیز دخالت می کنند.برچسب ها : #مجلس #انتخابات #اصلاح طلبان #پایداری #فراکسیون امید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : چرا پایداری‌ها در مجلس قوی‌تر از فراکسیون امید ظاهر می‌شوند؟


X https://sport45.site/