ایجاد فضای انتخاباتی زودرس مضر است

تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت 1398 - ساعت : 11:28

کد مطلب: 237354 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ایجاد فضای انتخاباتی زودرس مضر است

مازندمجلس: یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بر جلوگیری از ایجاد فضای انتخاباتی زودرس تاکید کرد.

مازندمجلس: قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر لزوم جلوگیری از ایجاد فضای انتخاباتی زود هنگام بیان کرد: از نظر من تا زمانی که ثبت نام انتخابات آغاز نشده است هر اقدامی نوعی فعالیت انتخاباتی زودرس محسوب می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه فضای انتخاباتی زودرس دارای مضراتی است، اظهار کرد: ایجاد فضای انتخاباتی زود رس از یک سو باعث می‌شود تا نمایندگانی که در حال کارکردن هستند و مشغول پیش بردن مجموعه فعالیت‌هایی هستند از تکمیل آن ها باز مانند. چرا که باید تمرکز خود را برای پاسخگویی به حواشی و مسائل مطرح شده در این فضای زودرس بگذارند که این امر مشکلات را تشدید می‌کند.

نماینده مردم دماوند در مجلس تصریح کرد: از سوی دیگر نباید وعده‌هایی مطرح شود که توان انجام آنها وجود ندارد. بنده پیشنهادم این است که هر کسی هر کاری که می‌تواند انجام دهد اکنون با پرچم و برند خود کار را جلو ببرد. نمایندگان و کاندیداها نیز باید صادق باشند و اگر کاری از طرف شخص یا گروهی انجام شده باید واقعیت را بگویند.

میرزایی نیکو در ادامه با اشاره به ضرورت پرهیز تخریب افراد یا مسئولان اجرایی در انتخابات تاکید کرد: از سوی دیگر احزاب باید با یکدیگر منسجم‌تر باشند و به جای تخریب افراد یا احزاب دیگر هر کاری خود توانسته انجام دهد را مطرح کند.


برچسب ها : #انتخابات #مجلس #مجلس یازدهم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ایجاد فضای انتخاباتی زودرس مضر است


X https://sport45.site/