دادستان کل کشور: در هفته‌های آینده جلساتی در قوه قضائیه خواهیم داشت که در آن تصمیماتی در مورد وضع فضای مجازی گرفته خواهد شد/ اگر اصلاحات انجام نشود ما بیشتر از این نمی توانیم تحمل کنیم

تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت 1398 - ساعت : 13:31

کد مطلب: 237358 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دادستان کل کشور: در هفته‌های آینده جلساتی در قوه قضائیه خواهیم داشت که در آن تصمیماتی در مورد وضع فضای مجازی گرفته خواهد شد/ اگر اصلاحات انجام نشود ما بیشتر از این نمی توانیم تحمل کنیم

مازندمجلس: حجت‌الاسلام منتظری دادستان کل کشور با بیان اینکه قوه‌قضاییه نمی‌تواند شاهد استمرار وضع فعلی فضای مجازی باشد گفت: از مسئولین درخواست می‌کنیم خودشان قبل از این که تصمیمات در قوه قضائیه قطعی شود اصلاحات انجام شود.

مازندمجلس: دادستان کل کشور با بیان اینکه قوه‌قضاییه نمی‌تواند شاهد استمرار وضع فعلی فضای مجازی باشد گفت: از مسئولین درخواست می‌کنیم خودشان قبل از این که تصمیمات در قوه قضائیه قطعی شود اصلاحات انجام شود.

به گزارش «انتخاب» به نقل از خبرگزاری‌ها، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری در حاشیه تودیع و معارفه دادستان‌های قدیم و جدید تهران در پاسخ به این سوال که بازداشتی‌های روز کارگر و معلم را تایید می‌کنید؟ گفت: تعدادی بازداشت شدند انشالله زودتر به مسایل شان رسیدگی و آزاد می‌شوند.

منتظری در رابطه با تعداد بازداشت شدگان گفت: از تعداد آنها بی‌اطلاعم.

منتظری درباره مدیریت فضای مجازی در جمع خبرنگاران گفت: ما از وزیر ارتباطات می‌خواهیم مصوبات شورای عالی فضای مجازی اجرایی و عملیاتی شود. قوه قضائیه نمی‌تواند شاهد استمرار این شرایط باشد. در هفته‌های آینده با جلساتی که خواهیم داشت در قوه قضائیه تصمیماتی گرفته خواهد شد و ما از مسئولین درخواست می‌کنیم خودشان قبل از این که تصمیمات در قوه قضائیه قطعی شود اصلاحات انجام شود.

وی تاکید کرد: اگر اصلاحات انجام نشود ما بیشتر از این نمی توانیم تحمل کنیم و برخورد خواهیم کرد.

وی در رابطه نقش دادستان‌ها در پیشگیری تخلفات گفت: یکی از وظایف دادستان ها این است که قبل از این که جرمی واقع شود مسائل پیشگیرانه باتوجه به حوزه صلاحیت خود انجام دهد و این موضوع هم نیاز به همکاری تمام دستگاه‌ها دارد، امیدواریم با توجه به تصمیمات و سیاست‌های قوه قضائیه بخشی از مسائل مربوط پیشگیری وقوع جرم را مدیریت کنیم که شاهد موفقیت باشیم.


منبع : انتخاب

برچسب ها : #شبکه های اجتماعی #دادستان کل کشور #فضای مجازی #تلگرام #اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دادستان کل کشور: در هفته‌های آینده جلساتی در قوه قضائیه خواهیم داشت که در آن تصمیماتی در مورد وضع فضای مجازی گرفته خواهد شد/ اگر اصلاحات انجام نشود ما بیشتر از این نمی توانیم تحمل کنیم


X https://sport45.site/