اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی مازندران انتخاب شدند

تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 - ساعت : 15:55

کد مطلب: 237400 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گزارش اختصاصی/

اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی مازندران انتخاب شدند

اختصاصی مازندمجلس: مراسم انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی مازندران در هتل نوید ساری با حضور اعضای این انجمن از سراسر استان برگزار شد.

اختصاصی مازندمجلس: مراسم انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی مازندران در هتل نوید ساری با حضور اعضای این انجمن از سراسر استان برگزار شد. در ابتدای این مراسم مهدی احمدی فولادی مسئول انجمن اسلامی معلمان مازندران به ارائه گزارش عملکرد دوسال اخیر این انجمن پرداخت و در ادامه آقایان خواجوی و حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران به عنوان سخنرانان این مراسم به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند. پس از هیات رئیسه اجرایی انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی مازندران با حضور 7 نفر تشکیل شد و در پایان اعضای شورای مرکزی با رای حاضرین انتخاب شدند.

در همین رابطه گفت و گویی با مهدی احمدی فولادی مسئول انجمن اسلامی معلمان مازندران انجام داده ایم که مشروح آن از نظرتان می گذرد:

مهدی احمدی فولادی در گفت و گو با مازندمجلس با بیان اینکه از سال 64 تا 68 رئیس آموزش و پرورش شهرستان ساری بودم، اظهار کرد: در تحصنی که 2 ماه قبل از پیروزی انقلاب (دی ماه 57) در محل آموزش و پرورش وقت (مدرسه شیخ طبرسی فعلی) داشتیم انجمن اسلامی معلمان را با مسئولیت حقیر پایه‌ریزی کردیم و تا امروز مسئولیت این انجمن را بنده به عهده دارم.

احمدی فولادی، با بیان اینکه در همه صحنه‌های سیاسی و تظاهرات انقلابی یا مسئولیت داشتم یا از افراد موثر آن بودم، افزود: انجمن اسلامی معلمان مازندران تاکنون بی وقفه در کار سیاسی-فرهنگی فعالیت مستمر دارد و بر دستگاه های اجرایی به ویژه آموزش و پرورش نظارت می کند. در مواقع ضرورت، توصیه ها و هشدارهای لازم را ارائه می دهد و از احتمال وقوع بسیاری ناهنجاری ها جلوگیری کرده و می کند.

مسئول انجمن اسلامی معلمان مازندران، تصریح کرد: این انجمن در سطح استان از رامسر تا گلوگاه بیش از سه هزار عضو رسمی دارد و در ۲۲شهرستان و منطقه استان فعال است.
وی با بیان اینکه دفاتر شهرستان های ما بین ۳۰ الی ۲۰۰ عضو (برحسب تعداد فرهنگی آن شهرستان) دارند، گفت: شورای هماهنگی و اجرایی انجمن شهرستان ها برگزاری انتخابات، به گزینش ۷ تا ۱۵ نفر منجر شد. این اعضا¬ که تعداد آنها به بیش از دویست نفر می رسد بعد از دوسال فعالیت، در مراسمی که با حضور معاون سیاسی، مدیرکل سیاسی و نماینده شورای مرکزی انجمن کشور و نماینده فرمانداری برگزار شده بود، شورای جدید هماهنگی و اجرایی انجمن اسلامی معلمان استان را با رای مخفی برای مدت ۲ سال انتخاب کردند.


برچسب ها : #اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی مازندران انتخاب شدند #احمدی فولادی #انجمن اسلامی معلمان مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی مازندران انتخاب شدند


نظرات کاربران در مورد : اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی مازندران انتخاب شدند

فرهنگی

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398

اقایان انجمن لطفا خاصیت انجمن را نیز بفرمایید لطفا بفرمایید زمین متعلق به انجمن به نام کیست چرا بعد از گذشت این همه مدت به نام اقایان است

X https://sport45.site/