مازندران همچنان از فقدان صنایع مادر رنج می‌برد

تاریخ انتشار : یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 - ساعت : 14:48

کد مطلب: 237437 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مازندران همچنان از فقدان صنایع مادر رنج می‌برد

مازندمجلس: استاندار مازندران با تاکید بر توسعه صنایع تبدیلی در استان، گفت: مازندران همچنان از فقدان صنایع مادر رنج می‌برد.

مازندمجلس: احمدحسین زادگان شامگاه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مازندران در شهرک صنعتی بشل سوادکوه اظهار داشت: تلاش می‌کنیم با رایزنی‌های ملی، صنایع پتروشیمی و فولاد را در استان راه اندازی کنیم.

 وی افزود: تولیداتی در تراز ملی در استان وجود دارد که در برخی مواقع به تولیدکننده کاری نداشته باشیم و مانع آنها نباشیم، مفید است.

استاندار مازندران با بیان اینکه راه اندازی واحدهای راکد و تملیک شده از سوی بانک‌ها در راستای رونق تولید در دستور کار استان قرار دارد، تصریح کرد: پیگیری امور فعالان اقتصادی را منوط به ملاقات‌های عمومی نکرده و در زمان‌های مختلف پیگیر مسائل و مشکلات آنان هستیم.

وی افزود: در پیگیری امور تولیدکنندگان، بانک‌های خصوصی همکاری لازم را ندارند و مجبور می‌شویم که مصوبات خاص جهت حمایت از تولیدکنندگان صادر کنیم.

استاندار مازندران درباره برخی واحدهای بزرگ و قدیمی استان نیز گفت: نساجی مازندران، نساجی قائم‌شهر و شرکت چوب و کاغذ به هر دلیلی به واسطه تزریق بیش از نیاز نیروی کار در دولت‌های مختلف به شرایط بدی رسیده اند. چوب و کاغذ به جایی رسیده که تنها بتواند خود را اداره کند. مشکلات نساجی را در سطح ملی در حال پیگیری هستیم.


برچسب ها : #مازندران #صنایع مادر #حسین زادگان #صنعت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مازندران همچنان از فقدان صنایع مادر رنج می‌برد


X https://sport45.site/