نمایندگان مجلس یک ماه با حقوق کارگری زندگی کنند

تاریخ انتشار : دوشنبه 10 تیر 1398 - ساعت : 15:10

کد مطلب: 237553 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیشنهاد دبیر کل خانه صنعت و معدن به اهالی بهارستان

نمایندگان مجلس یک ماه با حقوق کارگری زندگی کنند

مازند مجلس: دبیر کل خانه صنعت و معدن اظهار داشت: نمایندگان مجلس همانطور که یک روز لباس سپاه را پوشیدند، یک روز هم لباس کارگران را بپوشند و با حقوق کارگری یک ماه زندگی خود را بگذرانند تا بفهمند امروز کارگر چه وضعیتی دارد.

مازندمجلس:در همایش روز ملی صنعت و معدن، محمدرضا مرتضوی با تبریک این روز گفت: ما در حوزه قوانین احساس کم و کاستی نمی‌کنیم بلکه مشکل امروز ما در حوزه اجرا است.

وی با اشاره به شرایط امروز کشور گفت: من اسم این مرحله از تاریخ را گذر از تحریم‌ها نمی‌گذارم بلکه امروز ما در یک محاصره کامل هستیم و کار کردن در چنین شرایطی همانطور که برای سران قوا و نظامیان سخت است، برای ما صنعتگران نیز دشوار است. اما با این وجود امان از آن فردی که دو تومان می‌گیرد و قوانین کشور را در کشوی خود می‌گذارد. ما باید ارائه جدی در مبارزه با فساد داشته باشیم و من این قول را می‌دهم که در بخش خصوصی با شدت با این موضوع برخورد کنیم.

وی با اشاره به نامگذاری امسال گفت: نامگذاری معنی آن را نمی‌دهد که فقط سربرگ را عوض کنیم و هزینه به بیت‌المال تحمیل کنیم، بلکه باید تمام دستگاه‌ها غم تولیدکننده را بخورند و در کنار وزارت کشاورزی و صمت بایستند. امسال سال مهمی برای این دو وزارتخانه است. رفتارها و برخوردها باید با تولیدکننده اصلاح شود. نباید یک تولیدکننده سال‌ها برای یک مشکل کوچک پشت درب سازمان‌ها، بیمه و مالیات معطل شود. مشکل تولیدکننده را سربرگ و اقدامات ریاکارانه حل نمی‌کند. رفتار مدیران باید به گونه‌ای باشد که تولیدکننده احساس آرامش کند. وزیر و وکیل وارد می‌شوند حس کنند آنها نیز به دنبال حل مشکل هستند. همانطور که ما شبانه روز آماده دفاع از کشور هستیم باید آماده دفاع از صنعت و تولیدکننده باشیم. امروز تولیدکننده باید هر موقع از شبانه روز به مسئول و مدیر مربوطه دسترسی داشته باشد.

وی ادامه داد: تامین نیاز کشور 80 میلیونی آن هم وقتی که از زمین و دریا و آسمان محاصره است بسیار پرخطر است. نمایندگان مجلس همانطور که یک روز لباس سپاه را پوشیدند، یک روز هم لباس کارگران را بپوشند و با حقوق یک میلیون و 500 هزار تومانی یک ماه زندگی خود را بگذرانند تا بفهمند امروز کارگر چه وضعیتی دارد.

وی در پایان گفت: ما تا پای جان با فساد مبارزه می‌کنیم و از زندگی کارگران دفاع می‌کنیم و برای عظمت و شکوه کشور تلاش خواهیم کرد.


برچسب ها : #نمایندگان مجلس_صنعت_معدن_کارگر_حقوق_زندگی_سختی کار_دولت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نمایندگان مجلس یک ماه با حقوق کارگری زندگی کنند


X https://sport45.site/