هفت خوان انتخاب شهردار مرکز استان به خوان آخر رسید

تاریخ انتشار : شنبه 12 مرداد 1398 - ساعت : 13:04

کد مطلب: 237670 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با ورود عباس رجبی به طبقه هفتم عمارت؛

هفت خوان انتخاب شهردار مرکز استان به خوان آخر رسید

اختصاصی مازندمجلس:رجبی توانست 5 رای موافق از 9 رای اعضای شورا را به دست بیاورد اما 4 عضو دیگر شورا به او رای ندادند و مسعود مدینه را شایسته ی شهردار شدن دانستند.

اختصاصی مازندمجلس:در پنجاه‌ویکمین جلسه شورای شهر ساری که با محوریت انتخاب شهردار مرکز استان برگزار شد،عباس رجبی بیجاربنه به عنوان شهردار ساری انتخاب شد،

در این جلسه ی مهم و سرنوشت ساز،رجبی توانست 5 رای موافق از 9 رای اعضای شورا را به دست بیاورد اما 4 عضو دیگر شورا به او رای ندادند و مسعود مدینه را شایسته ی شهردار شدن دانستند.

عباس رجبی بیجاربنه، مدیرعاملی سازمان‌های تاکسیرانی، حمل‌و نقل و ترافیک، آتش‌نشانی و فضای سبز،مشاور شهردار ساری و شهردار مناطق یک و سه، ریاست کمیته فنی آتش‌نشانان کشور، عضو هیأت رئیسه تکواندو و کبدی در کارنامه داشته و از 16 مهر 1396 سرپرستی سازمان پسماند شهرداری ساری را بر عهده دارد.

در عین حال یکی از اعضای شورای اسلامی شهر ساری در صفحه ی شخصی خود در شبکه ی اجتماعی،آرای امروز انتخاب شهردار را این گونه درج کرد:

موافقین شهردار شدن عباس رجبی: علی‌اکبر ذلیکانی، اسفندیار عشوری، فرامز نقیبی، علیجان شمشیربند و کورش یوسفی بودند.

هم چنین مسعود مدینه،سعید نجاریان،سید علی آقامیری و سید قاسم قاسمی نیز به نفع شهردار شدن مدینه رای دادند.

پس از ترک شهرداری ساری توسط مهدی عبوری که بعنوان معاون وزیر راه و شهرسازی منصوب شد،عبدالحمید فرزانه از سوی شورای شهر ساری سکان ششهرداری را در دست گرفت که در نهایت حکم شهرداری او مورد تصویب وزارت کشور قرار نگرفت.


برچسب ها : #شهرداری ساری #شهردار #شورای شهر #عباس رجبی #مسعود مدینه #انتخاب #مهدی عبوری #مرکز استان #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هفت خوان انتخاب شهردار مرکز استان به خوان آخر رسید


X https://sport45.site/