مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 1859 -تاریخ انتشار : سه شنبه 16 تیر 1394 -ساعت : 11:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مینایی‌فر دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران در گفت‌وگو با مازندمجلس:

با حامیان دولت به شرط جدایی از اصلاح‌طلبان شاید ائتلاف کنیم/ مجلس نهم که مجلس اصولگرایی بود در مقابل تندروی‌ها ایستاد

اختصاصی مازندمجلس: استاندار در جلسات مختلف، معمولا از گروه‌ها و احزاب دعوت نمی‌کند/ احمدی‌نژاد با اصولگرایان ارتباط خوبی نداشت و در ادامه همان‌طور که دیدیم آنها به گروه منحرفین معروف شدند/ روحانی علیرغم شعار اعتدال، پس از به دست گرفتن قدرت به جریان تندروی اصلاح‌طلب نزدیک‌تر می‌شود/ ائتلافی با اصلاح‌طلبان نخواهیم داشت

اختصاصی مازند مجلس : محمدعلی مینایی‌فر دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، با حضور در دفتر مازندمجلس به بیان دیدگاه‌های این حزب درباره مسائل مختلف کشور و مازندران پرداخت. وی همچون دیگر اصولگرایان عملکرد روحانی و استاندار مازندران را در حد انتظارات نمی‌داند واعتقاد دارد اکثریت مجلس مازندران از اصولگرایان خواهند بود. با هم اظهارات وی را می‌خوانیم:

 

مینایی‌فر با بیان اینکه اصلاح‌طلبان چندان موافق ادامه فعالیت استاندار فعلی نیستند، اظهار کرد: امروز اصلاح‌طلبان، آنقدرهم قدرتمند نیستند که بتوانند زمینه برکناری‌ وی را فراهم کنند و من اعتقاد دارم استاندار خواهد ماند.

مینایی‌فر، درباره میزان ارتباط استاندار با احزاب و جریان‌ها به ویژه حزب موتلفه اسلامی افزود: استاندار در جلسات مختلف، معمولا از گروه‌ها و احزاب دعوت نمی‌کند و حتی می‌توان گفت، قسمت سیاسی مازندران تعطیل است!

دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، با بیان اینکه در طول 2 سال استانداری ربیع فلاح، فقط یک یا دو بار مسئول سیاسی وی، با من تماس گرفت، یادآور شد: استاندار ارتباط خاصی با مسئولان حزب موتلفه اسلامی ندارد و از جناح‌بندی سیاسی بیشتر با اصلاح‌طلبان مشورت می‌کند.

وی تصریح کرد: بهترین حکام و مسئولین کسانی هستند که با همه مردم و گروه‌ها ارتباط دارند و از عقل جمعی استفاده می‌کنند. من فکر می‌کنم استاندار خود را عقل می‌داند!

مینایی‌فر، با بیان اینکه ارتباط آقای روحانی با مردم ضعیف است، گفت: دولت گذشته نیز، در عدم برقراری ارتباط مردمی با دولت روحانی، یکسان بود.

دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، با تاکید بر اینکه احمدی‌نژاد با اصولگرایان، ارتباطی ندارد، بیان کرد: احمدی‌نژاد با اصولگرایان ارتباط خوبی نداشت و در ادامه همان‌طور که دیدیم آنها به گروه منحرفین معروف شدند.

وی درباره عملکرد استانداران مختلف در مازندران، اظهار داشت: از استانداران مازندران، گرانمایه و مجدآرا بسیار موفق بودند شفقت اولین تجربه استانداری‌اش بود به نوعی استانداری مازندران برای وی، جنبه آموزش داشت و در خدمات بعدی‌ موفق‌تر بود. طاهایی روابط عمومی‌ خوبی داشت، ولی عملکرد اجرایی وی قوی نبود!

مینایی‌فر، درباره آرایش مجلس در ادوار مختلف، افزود: اکثریت نمایندگان مازندران در مجلس، اصولگرایان بودند. اگرچه اصلاح‌طلبان در سال‌های اخیر، همه سعی‌شان را برای دولت روحانی گذاشتند، اما روحانی چندان موفق نبوده و انتظارات را برآورده نکرد.

 دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، تصریح کرد: دولت‌های جمهوری اسلامی عملکرد مثبت‌شان بیشتر از عملکرد منفی‌شان بود وبه همین جهت انقلاب ما رو به جلوست. 

وی با بیان اینکه روحانی علیرغم شعار اعتدال، پس از به دست گرفتن قدرت به جریان تندروی اصلاح‌طلب نزدیک‌تر می‌شود، گفت: دولت اعتدال، اگر واقعا روی خط اعتدال حرکت کند، موفق‌ترین رئیس‌جمهور ایران خواهد بود. در غیر این صورت، اگر بیشتر از این با اصلاح‌طلبان نزدیک شود رئیس‌جمهوری 4 ساله خواهد بود!

مینایی‌فر، درباره گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر ائتلاف اصولگرایان با جریان‌های دیگر گفت: ما ائتلافی با اصلاح‌طلبان نخواهیم داشت ولی با حامیان دولت به شرط جدایی از اصلاح‌طلبان شاید!

دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، در ادامه درباره عملکرد مجلس نهم، بیان کرد: مجلس نهم که مجلس اصولگرایی بود عملکرد مثبتی داشت، در مقابل تند روی ها ایستاد مخصوصا در مقابل وزیرعلوم! در حالت کلی، با توجه به مشکلات موجود، مجلس نهم توانست همه را متحد کند.

وی در پایان درباره عملکرد اصلاح‌طلبان مازندران برای انتخابات مجلس، گفت: اصلاح‌طلبان مازندران در فکر آینده هستند و می‌خواهند حضور فعالی در انتخابات داشته باشند. دعا می‌کنم اینها به لیست واحدی برسند تا ما اصلاح‌طلبان واقعی را بشناسیم و مردم از عملکرد آنها مطلع شوند.

 

تنظیم: مجید ساجدی فر


با حامیان دولت به شرط جدایی از اصلاح‌طلبان شاید ائتلاف کنیم/ مجلس نهم که مجلس اصولگرایی بود در مقابل تندروی‌ها ایستاد

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : با حامیان دولت به شرط جدایی از اصلاح‌طلبان شاید ائتلاف کنیم/ مجلس نهم که مجلس اصولگرایی بود در مقابل تندروی‌ها ایستاد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها