حسن عباسی تحلیلگر تندروی اصولگرایان بازداشت شد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 مرداد 1398 - ساعت : 10:32

کد مطلب: 237701 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با شکایت وزارت اطلاعات

حسن عباسی تحلیلگر تندروی اصولگرایان بازداشت شد

مازندمجلس:حسن عباسی،تحلیلگر افراطی و جنجالی مسائل سیاسی و اجتماعی وابسته به جریان اصولگرایان تندرو بازداشت شد.

مازندمجلس:حسن عباسی طی یک سخنرانی، مطالبی درباره برخی ارتباطات با "آمدنیوز" مطرح کرده بود که نهایتاً با شکایت معاون حقوقی وزیر اطلاعات احضار و بازداشت شد.

حسن عباسی متولد سال 1345 در شهر ازنا از توابع استان لرستان است که به دلیل سخنان عجیب و غریب و جنجالی در حوزه‌های مختلف از جمله سیاست، سینما، اقتصاد،تاریخ و فلسفه شهرت یافته است. به گفتهٔ برخی رسانه‌ها او تخصص دانشگاهی و سابقه روشنی در هیچ‌کدام از این زمینه‌ها ندارد.

عباسی نخستین بار در زمان حملهٔ آمریکا به عراق در سال ۲۰۰۳ با حضور در برنامه‌های تلویزیون ایران به عنوان کارشناس و تحلیلگر مسایل سیاسی و استراتژیک مطرح شد و از آن پس در محافل دولتی حضور پررنگی داشته‌است.

او با سخنرانی در مساجد و دانشگاه‌ها و مخالفت با سیاست‌های اصلاح‌طلبان چون «گفتگوی تمدن‌ها» و «جامعه مدنی» فعالیت‌هایش را افزایش داد.

با رسیدن محمود احمدی‌نژاد به ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۴، عباسی توانست خود را بیشتر به عنوان تئوریسین و استراتژیست مطرح کند ولی او خیلی جدی گرفته نشد.

گفته می‌شود که وی در سال ۱۳۸۳ در مقطع کارشناسی رشته فلسفه مشغول تحصیل بوده و تا بهمن ماه آن سال، مدرکی بیش از لیسانس نداشته‌است.

در مدرک دکترای عباسی از سوی افراد مختلف  تردید شده‌است.اما او دکتر بودن را در داشتن مدرک دکترا نمی‌داند بلکه در دادن نظریه و ارائه دکترین می‌داند و خود را به دلیل ارائه دکترین‌های مختلف، دکتر می‌داند. 


برچسب ها : #حسن عباسی #تحلیلگر #اصولگرایان #وزیر اطلاعات #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حسن عباسی تحلیلگر تندروی اصولگرایان بازداشت شد


X https://sport45.site/