مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 234246 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اسفند 1396 -ساعت : 10:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده ناجا: هیچ تهدیدی در مرزها متوجه ما نیست

مازندمجلس: فرمانده ناجا گفت: در این روزها هیچ تهدید خاصی نداشتیم ولی ما فرض را بر آن می‌گیریم که همواره دشمنان درصدد ضربه زدن به کشور هستند و از این رو آمادگی کامل خود را همواره حفظ خواهیم کرد.
مازندمجلس: سردار حسین اشتری در حاشیه آغاز به کار قرارگاه نوروزی پایتخت اظهار داشت: طرح نوروزی  پلیس در جاده‌های کشور از 24 اسفندماه کلید خورد و تا 15 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت و در این طرح بیش از نیم میلیون از همکاران ما و نیروهای دستگاه‌های امدادی به ارائه خدمات به مسافران خواهند پرداخت.
به گزارش نامه نیوز فرمانده ناجا با اعلام خبر آغاز به کار رسمی قرارگاه نوروزی پلیس در تهران بزرگ گفت: در این قرارگاه 25 هزار نیرو در قالب 313 ایستگاه چادر، کانکس و هزاران گشت سواری، موتوری و پیاده به کار گرفته خواهند شد تا نوروز خوبی را در شهر تهران تجربه کنیم. 
وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به تمهیدات پلیس و همکاری خوب مردم، سال آینده از نظر امنیتی، ترافیکی و انتظامی سال خوبی باشد. 
سردار اشتری در ادامه در پاسخ به سوال تسنیم در خصوص وضعیت امنیتی مرزهای کشور گفت: در حال حاضر امنیت مرزها در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و همکاران ما به صورت آماده‌باش بوده و در کنار نیروهای سپاه و ارتش از آمادگی کامل برخوردار است. 
فرمانده ناجا در پاسخ به این سوال که آیا تهدید خاصی در مرزهای کشور بوده، گفت: در این روزها هیچ تهدید خاصی نداشتیم ولی ما فرض را بر آن می‌گیریم که همواره دشمنان درصدد ضربه زدن به کشور هستند و از این رو آمادگی کامل خود را همواره حفظ خواهیم کرد. 


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوروز - قرارگاه - امنیتی - همواره - مرزهای - آمادگی - تهران - تهدید - نیروهای - اشتری - مرزها - نوروزی - ادامه - فرمانده - همکاران - خواهند -

مطالب مرتبط با : فرمانده ناجا: هیچ تهدیدی در مرزها متوجه ما نیست
نظر شما در مورد : فرمانده ناجا: هیچ تهدیدی در مرزها متوجه ما نیست

*

*