مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 234257 -تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اسفند 1396 -ساعت : 13:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مقابله با تروریسم نیازمند مبارزه است نه مذاکره سرویس بین‌الملل

امیرعبداللهیان در دیدار با سفیر سوریه مطرح کرد

مقابله با تروریسم نیازمند مبارزه است نه مذاکره سرویس بین‌الملل

مازندمجلس: دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: تمرکز بر راه حل سیاسی در سوریه و منطقه یک ضرورت است اما مقابله با تروریسم نیازمند مبارزه است و نه مذاکره.
مازندمجلس: به نقل از خانه ملت، عدنان محمود سفیر سوریه در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین ­الملل دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار، دو طرف پیرامون موضوعات مشترک و قابل توجه در زمینه مسائل پارلمانی، سیاسی، منطقه­‌ای و بین­ المللی به تبادل نظر پرداختند.

امیرعبداللهیان گفت: تمرکز بر راه حل سیاسی در سوریه و منطقه یک ضرورت است اما مقابله با تروریسم نیازمند مبارزه است و نه مذاکره. وی حمایت آمریکا و عربستان از گروههای تروریستی و مسلحین در غوطه شرقی را عامل تضعیف روند سیاسی خواند و افزود: تهران به حمایت خود از روند سیاسی و مبارزه هم زمان با تروریسم حمایت می کند.

امیرعبداللهیان بازی خطرناک سعودی در ارتکاب جنایت جنگی علیه مردم مظلوم یمن و حمایت از تروریسم در کشتار و آواره کردن مردم سوریه را در تعارض کامل با ادعای خادم الحرمین بودن آل سعود خواند.

سفیر جمهوری عربی سوریه در تهران با تشکر از حمایت های جمهوری اسلامی و کمک به این کشور در مبارزه با تروریسم ، آخرین تحولات میدانی و سیاسی سوریه را تبیین کرد.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوریه - سیاسی - تروریسم - حمایت - امیرعبداللهیان - مبارزه - دیدار - تهران - جمهوری - اسلام - خواند - مذاکره - مقابله - نیازمند - پارلمانی - اسلامی -

مطالب مرتبط با : مقابله با تروریسم نیازمند مبارزه است نه مذاکره سرویس بین‌الملل
نظر شما در مورد : مقابله با تروریسم نیازمند مبارزه است نه مذاکره سرویس بین‌الملل

*

*