روسای کمیته های سیاسی و استانهای شورای هماهنگی انتخاب شدند

تاریخ انتشار : سه شنبه 26 شهریور 1398 - ساعت : 14:36

کد مطلب: 237888 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات؛

روسای کمیته های سیاسی و استانهای شورای هماهنگی انتخاب شدند

مازندمجلس: رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اعلام خبر انتخاب هیات رئیسه کمیته‌های سیاسی و استانها، گفت: مقرر شد آنها برنامه های یکساله این کمیته ها را تهیه و به شورا ارائه دهند.

مازندمجلس: «عزت‌الله تقوائیان» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا بابیان اینکه در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، رئیس و اعضای هیات رئیسه کمیته های سیاسی و استان ها مشخص شدند، گفت: "حسین کمالی" به عنوان رئیس، "یدالله طاهر نژاد" نائب رئیس و "محمد سالاری" به عنوان دبیر کمیته سیاسی انتخاب شدند.

وی ادامه داد: "مصطفی کواکبیان" به عنوان رئیس، "محمد خون چمن" نائب رئیس و "صفر اسلامی" دبیر کمیته استانها برگزیده شدند.  

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اظهار داشت: اعضا کمیته سیاسی و استانها و هیات رئیسه آنها برای مدت یک سال انتخاب می شوند و هیات رئیسه کمیته ها با کمک و همفکری اعضا کمیته ها برنامه یک ساله را تهیه و به شورا ارائه می کنند.

تقواییان خاطرنشان کرد: مقرر شد کمیته استانها ارتباط بیشتر و مستمری را جهت هم اندیشی و سازماندهی تشکلهای شورای هماهنگی در استانها داشته باشد و گزارشی از آخرین وضعیت شورای هماهنگی استانها را تهیه و به شورای مرکز ارائه کند.


برچسب ها : #شورای هماهنگی جبهه اصلاحات #شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران #مصطفی کواکبیان #محمد خون چمن #صفر اسلامی #عزت‌الله تقوائیان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : روسای کمیته های سیاسی و استانهای شورای هماهنگی انتخاب شدند


X https://sport45.site/