همت عالی به کمک شهرداری ساری شتافت/ خدمات رایگان پزشکی و دندان پزشکی به پرسنل سازمان آتش‌نشانی

تاریخ انتشار : شنبه 06 مهر 1398 - ساعت : 10:09

کد مطلب: 237953 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاصی مازندمجلس؛

همت عالی به کمک شهرداری ساری شتافت/ خدمات رایگان پزشکی و دندان پزشکی به پرسنل سازمان آتش‌نشانی

اختصاصی مازندمجلس: در حالی که پرسنل شهرداری ساری با انبوه معوقات و عدم امنیت شغلی مواجه‌اند و بسیاری ماه هاست که دفترچه بیمه آنان از اعتبار ساقط شده است خیریه همت عالی مازندران اقدام به ویزیت رایگان پرسنل و خانواده‌های سازمان آتش‌نشانی ساری نموده است.

اختصاصی مازندمجلس: اقدام شایسته‌ای که می‌تواند به عنوان مسئولیت اجتماعی این تشکل مردم نهاد مرهمی باشد بر انباشتی از مشکلات پرسنل این سازمان و سایر پرسنل شهرداری ساری.

شایسته است مدیریت جدید شهرداری ساری به همکاری بیشتر با تشکل‌های مردم نهاد اهتمام ورزد تا شاهد مشارکت فعالانه شهروندان در حل مسائل و مشکلات شهری باشیم، چراکه بسیاری از مسائل و مشکلاتی که پرسنل شهرداری و خانواده‌های آنان دست به گریبان می‌باشند با همکاری و مساعدت و حمایت تشکل‌های مردم نهاد قابل حل می‌باشد و از این حیث اندکی از بار مسئولیت مدیران شهری کاسته خواهد شد تا آنان به مسائل اساسی‌تر شهر بپردازند.

شایان ذکر است روز گذشته و در آستانه ۷ مهر روز آتش نشانی یکصد و بیست و هفتمین برنامه جهادی کاروان سلامت خیریه همت عالی مازندران با ارائه بیش از ۲۰۰ ویزیت تخصصی و خدمات دندانپزشکی رایگان ویژه کارکنان سازمان آتش نشانی و خانواده‌های آنان برگزار شد.

پیش از این خیریه مردم نهاد همت عالی که توسط دکتر عالیه زمانی (پزشک ساروی) و برخی از پزشکان متخصص و فوق تخصص مدیریت می‌شود اقدام به ویزیت رایگان در سراهای تداوم نیز نمودند که مجموعه ویزیت‌های رایگان این تشکل مردم نهاد از مرز ۴۰ هزار نفر گذشته است.


برچسب ها : #خیریه همت عالی مازندران #شهرداری ساری #سازمان آتش‌نشانی شهرداری ساری #پزشک ساروی #مسئولیت اجتماعی #تشکل مردم نهاد #ویزیت رایگان


همت عالی به کمک شهرداری ساری شتافت/ خدمات رایگان پزشکی و دندان پزشکی به پرسنل سازمان آتش‌نشانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : همت عالی به کمک شهرداری ساری شتافت/ خدمات رایگان پزشکی و دندان پزشکی به پرسنل سازمان آتش‌نشانی


X https://sport45.site/